Littl3

Co si myslíte o kruzích v obilí ?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím si to, že zpravidla bývají kulaté, i když to také neni vždy .

Další odpovědi
pl4toon

Prostě banda vtipálků. Něco jako Harlem Shake. Každý blbosti se někdo někde chytí. Už několikrát byli různí vtipálci „načapáni“ při tvorbě kruhů. Dokonce sami vtipálci si to natáčí. I přesto jsou mezi námi stále lidé, co věří že je to dílo mimozemšťanů :D Člověk je prostě bytost s velkou fantazíí :)

www

Lidská technika, mně zatím neznámá.
Určitě žádné UFO 😁

pomycz

vtípek aby se víc věřilo na mimozemštana

marci1

Také si myslím, že to mají na svědomí lidé. Ale ty tvary jsou někdy tak složité. To je někdo naviguje shora v letadle ? Jak to mohou v tom obilí vytvořit ? Tak složité tvary a ornamenty ? To je pro mě záhadou a jsem zvědavá, jestli se to někdy dozvíme.

mojitek

Vy,co tady blábolíte o nějakých vtipálcích .Nejdřív si něco o tomto jevu přečtěte a až pak házejte „rozumy“ do světa.Samozřejmě,že o nějaké obrazce se vtipálkové pokusili,ale byly to velmi jednoduché obrazce, které se nedají srovnat kvalitou a čistotou provedení.Navíc bylo dokázáno,že i ty nejsložitější obrazce záhadně vzikly za pouhou chvíli což by vtipálek nebo banda vtipálků rozhodně nedokázala.Mimoto je pozměněna vnitřní struktura klasu a ten není polámaný-což u vtipálkovských provedeních jaksi nelze provést.Je třeba si o tom hodně prostudovat,pro­blematika není tak jednoduchá.
Doplňuji:
Olmanne Olmanne,takových jednostranných dokumentů je spousta.A znovu opakuju: než něco někde vypustíte do světa,tak si něco o dané problematice prostudujte(myšleno od více zdrojů PRO a PROTI.Mimo jiné : kruhy /obrazce od vtipálků jsou ihned rozeznatelné z důvodů jaké jsem již výše psal.A taky -ty obrazce a okolí od ..nevtipálků není podupané krom jiných aspektů.Ale těch rozdílů je víc.Stačí jen nepapouškovat co kde nějaký zatvrzelý skeptik s klapkama na očích někde plácne…

Olmann

Mojitku mojitku. Byl natočen o tom dokument.Časem ho pohledám. Ale tito vtipálkové dostali přesný nákres dosti složitého obrazce a pod dohledem kamer na noční vidění to vytvářeli. Nevěřil jsem, že to do svítání stihnou jelikož měli v půlce prý dost skluz. Ale stihli a odborníci i všichni tito „energetici“ co tam sedí a cítí to, tak tvrdili, že to neudělal člověk. Tak kde je pravda? Takže to co tvrdíš Ty taky nemusí být zase až tak pravda.

slad08

Jednou jsem viděl vědecké vido na youtube, na kterém ve zlomku sekundy vznikne v poli obrazec neznámého původu (až video najdu, pošlu ho).
Myslím si, že na tom něco pravdy bude. Některé „kruhy“ obsahují také binární kody, jenž nesou „poselství“, nemyslím si, že vtipálci by znali binární kódy a natož aby je uměli zakomponovat do svého díla.