Avatar uživatele
hanulka11

Co si myslíte o koupání u řeckých břehů?

Může být moře kontaminované a tím koupání nebezpečné? Já tvrdím, že ne?Že je to daleko . Čekám na vaše názory a děkuji za ně.
Doplňuji:
Díky , stále dost jedinců přichází s pochybnými názory ,ale já si dovolenou vzít nedám .
Chtěla jsem jen slyšet nějaké normální názory, děkuji za ně a jsem ráda že se shodujeme.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, Banshee před 4768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Už dost a začněte ldi používat mozek. To, že někde vyteče trochu radioaktivní vody a uteče něco do ovzduší nás neopravňuje k takové panice. Máte pravdu – nehrozí a hrozit nebude.
A jinak – pokud se bojíme katastrov atomovek musíme si odpovědět čím jejich elektriku nahradíme. jestli jsme ochotni přijít o svoji práci, pohodlí v domácnostech apod. Jako civlizace závislé na elektřině jsme se dostali do patové situace.
Doplňuji:
Pro Dědu Loudu.
S ohledem na stav věcí ve světě poznámka „Že je to daleko“ navozuje otázku radioaktivního zamoření moře u Japonska a vyvážení kontaminované vody z elektrárny do moře.
Pokud by se jednalo o znečištění moře odpady z hotelů a dalších objektů v okolí pobřeží, tak „daleko“ tam neplatí.

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Je to opravdu daleko,tak proč by to mělo být nebezpečné. Černobyl,byl určitě daleko nebezpečnější.Tak bych se jel klidně koupat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Nepíšeš, čím by mělo být moře kontaminované. Nevím proto, o čem jsou odpovědi na tvou otázku. Co je od čeho daleko? Nebo špatně čtu?
Taky hodlám letos vyrazit do končin, jako ty. Uniká mi snad něco? Někdo něco tutlá a já jsem jediný, kdo nic neví?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek