Tobbynka

Co si myslíte o konzervě Schmusy?

Koupila jsem ji včera své číče. Uváději ve složení 100 procent tuňáka (nebo sardinek). Je vyroben v Německu. Chutnaj vašim kočkám? Nebo co si o něm myslíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Jednotlivé značky krmiva tady nehodnotíme ani nepropagujeme.
Pokud kočce konzerva chutná, tak je to v pořádku.
I když by určitě uvítala rybu (nebo jiné masíčko) spíš čerstvé.

Další odpovědi
autacek

Já jsem ji nechutnal, ale však dej číče a uvidíš, jestli jí to pojede. Není nad to to vyzkoušet, každý jedinec je jiný, kdyby to bylo úplně hnusný, tak by to neprodávali :)

mosoj

Díváš se na TV – potravinového inspektora. Jak myslíš že se věnují výrobci potravě pro zvířata. Kvalita silně kolísá u každé značky. Prostě se semele co je zrovna po ruce.
Nedávno jsem koupil kocourkovi drahou kapsičku. Když jsem mu ji za odměnu chtěl dát a otevřel jsem ji, tak jsem se téměř pozvracel jak maso smrdělo.
Doplňuji:
Ne každá kočka má ráda ryby! Většina ryby docela nerada.