Shady

Co si myslíte o konspiračních teoriích?

Nejlepší odpověď
beer

všechno je to lež

Co si myslím není důležité tak, jako způsob vzniku těchto teorií, kdy se manipuluje s fakty (často neúplnými), k nim přidávají nové nepodložené informace a z tohoto guláše pak autoři tvoří jakýsi rádoby logický závěr.
Z tohoto pohledu mně pak chybí ve tvé otázce další možnost.
Doplňuji:
P.S.: na tuto otázku zde bylo diskutováno již mnohokrát. Příště se řiď zdejšími pravidly a před položením otázky zkontroluj starší:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=konspirač­ní%20teorie

Další odpovědi
Zbynas

na každém šprochu pravdy trochu

Doplňuji:
Např. mnoho mě zajímají hodně konspirační teorie ohledně 11. září. V jednom filmu (911 mysteries) je tolik indicií k zamyšlení a tak vše jednoduše a zároveň odborně vysvětleno, že i orangutan by začal pochybovat.

Mirdas

všechno je to lež

V podstatě netvrdím že je vše lež, ovšem schází mne tu „středová“ možnost výběru a neboť vyloženě nesnáším výmluvy k jakékoliv pomluvě, lži i konspiraci a podobně, že na každém šprochu pravdy trochu, které se mne zdají velice hloupé a usnadňují zlým, pomlouvačním lidem jejich záměry, označil jsem první možnost.
Nehledě že někteří si z toho vytvořili velice vynášející živnost.

motlajs

na každém šprochu pravdy trochu

jjj123456789

na každém šprochu pravdy trochu

Hodila by se možnost jak která, např ta o Watergate byla pravdivá, ale některé, třeba ty o židovských zednářích jsou nehorázná blbost.

ivzez

všechno je to lež

Doplňuji:
Spíše než lží bych to nazvala manipulací.

mosoj

Co není prokázáno jako nemožné je možné.

Včera na ZOOMU byl pěkný pořad o jaltské konferenci v roce 1945.

petra15

Ano, souhlas:-)
Jednou o tom psal Arygnoc(v komentu)- o tech souvislostech…musím ho ted jeste jednou za to pochválit…moc jsem koukala…jaké svinstvo politika je…

Lamalam

A co třetí možnost – „nemyslím si nic, o takové nesmysly se nezajímám“.