mechanka

Co si myslíte o konci světa? Přijde?

Doplňuji:
Když vás otázka nebaví,proč odpovídáte.Tolik záporného cítění.No nazdar.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Každý den se tu někdo ptá …jistěže přijde,ale kdy ????? To nikdo nevíme …a to je dobře, budeme na tom všichni stejně

Další odpovědi
kropitko

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=konec+sv%C4%9B­ta&sa=Vyhledat

WeeBear

Jednou ano, ale mám dojem, že to už tu nebudu.

lukas.zmizik

a to si konec sveta predstavujete jako kdyz se v presne stanovene datum „zhasne zarovka“?

zeme je uz ted ve fazi zaniku, ovsem trva to a bude trvat sta tisice let

venkovan

Konec světa nemůže přijít, ten prostě nastane.
Tak se usmívej na lidi okolo, dokud je čas. Protože se „úsměvem jde všechno lépe“.

anonym

Proboha, po neustálém opakování, naposledy před 15 hodinami, to fakt ignoruješ vyskakovací okno v liště, kdes MUSELA přece vidět totéž klíčové slovo?
Pokud se nejedná o poruchu zraku, zbývá jen tupá arogance, podvádění komunity, opakované porušování pravidel, lhostejnost a pýcha s egoismem. Po 4 měsících od registrace, velice tristní bilance!
viz odkaz ve zdroji:
Doplňuji:
P.S. ad mechanka, když dostaneš na silnici pokutu za přestupek, také se budeš vymlouvat na záporné cítění?
Asi těžko, ale přitom totéž vyvádíš tady!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bode-doopravdy-konec-sveta

anonym

V celém vesmíru má naprosto všechno jedno společné – vše se rodí a opět zaniká. Rodí – zaniká. Rodí – zaniká. Rodí – zaniká....... Proč by zrovna naše planetka měla být výjimkou? Ale jsou to procesy miliónů až miliard let.
Doplňuji:
doktore Axle, budete se už konečně muset smířit s faktem, že lidi se NEUSTÁLE budou ptát na stejné otázky. I kdyby jste se rozkrájel. Čím dříve se s tím smíříte, tím lépe pro vás (a i pro spoustu jiných lidí…)

Nat

Konec světa namá být. Náš učitel na fyziku nám říkal že vědci se furt nemůžou smířit s tím že lidi kolem nás furt vykládaj že bude konec světa. A tak nakonec vědci říkali že nebude konec světá má přijít až někdy v roce
2116.

Josef.Europa

Ps. Dr.Axle Budeš se muset smířit s tím, že lidi se prostě ptají na stejné otázky a ptát budou neustále, i kdyby ses rozkrájel na kousky. Čím dříve se s tím smíříš, tím lépe pro tebe a i pro spoustu ostatních.

anonym

přesně moje slova!

anonym

jo počkat, to jsou vlastně moje slova…

anonym

Není divu, že omlouváš podvádění druhých, když sám podvádíš. Právě jsi se nechtíc demaskoval, že používáš více profilů.
Jinak tady přece nejde o nějaké subjektivní pocity, ale opsal jsem totéž, co ostatní soudní, když vkládají odkazy na opakování, čímž apelují na základní pravidla. Právě proto admini doplnili tuto novou funkci nápovědy, aby se zabránilo účelovému kopírování otázek pro zaslepené sběrače bodů.
Pokud ti pravidla vadí a preferuješ anarchii, měl by ses přeorientovat na nějaké stránky neonacistů, tam by tě určitě uvítali.

anonym

ty jsi opravdu mimo.. promiň 🙂

anonym

Pokud jsi nedokázal pochopit i reakce ostatních ve tvém osobním útoku, pak jsi mimo právě ty!
Na Novinkách by tě už dávno blokli, tady jen zneužíváš benevolenci.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-zdejsi-uzivatel-dr-axl-odpovida-pouze-poucovanim-ze-si-odpoved-ma-tazatel-najit-sam-v-archivu-misto-aby-se-ptal