Kiw

Co si myslíte o KB bance?

Rád bych chtěl vědět něco o KB bance. Jaký tam jsou poplatky, platby před internet atd.

Nejlepší odpověď
www

Stačí navštívit jejich stránky, prostudovat a porovnat detaily s ostatními bankami. V čem je problém?

Další odpovědi
quentos

svině a zloději…

autacek

KB je na novodobém českém trhu jedna z nejstarších bank, což se projevuje i na skostnatělém přístupu ke klientům a především je to znát na poplatcích, které nejsou příliš user friendly. Nicméně banka má své renomé, já její zákazníky třídím na ty, co na to mají a pak na ty, co nedovedou počítat.

Pro mladé lidi, či začínající podnikatele, bych tuto instituci rozhodně nedoporučil.

Dochy

pro poplatky mají ceník na webu. Obecně poplatky mají a mám pocit, že i trochu propletené (že někdy se na jednu operaci vztahuje víc poplatků, něco jako poplatek za položku + poplatek za příchozí plabu) takže je to horší s přehledností. platby pes internet fungují 😉 co víc byste chtěl vědět?

A.d.a.m.

Komerční banka je kvalitní banka s tradicí. Rozhodně ale není levná a pokud nepotřebuješ podnikatelský účet, či extra produkty typu úvěr/hypotéka, sáhni klidně po některé z měnších retailových bank jako je AirBank, mBank či FIO. Ty mají často nulové poplatky.

Pro srovnání použíj třeba online porovnávač na http://www.me­sec.cz/produk­ty/osobni-ucty/.