martin21000

Co si myslíte o Johnu Titorovi? Vyplní se jeho poselství o roku 2015?

Cituji „Titor tvrdil, že v roce 2004 dojde v souvislosti s prezidentskými volbami v USA k občanské válce, která měla vyvrcholit v roce 2008. V jejím důsledku se USA rozpadnou na pět regionů s rozdílnými vojenskými prioritami. Konflikt skončí v roce 2015 po krátké, leč intenzivní třetí světové válce. V tom roce Rusové provedou jaderný útok proti hustě osídleným aglomeracím v USA, Evropě a Číně. EU i Čína zaniknou a Američané přestěhují hlavní město do Omahy v Nebrasce.“

Zdroj: http://procpro­to.cz/zahady/kdo-byl-john-titor-navstevnik-z-budoucnosti/

Kdo by Johna Titora neznal, zde je odkaz na wiki: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Joh­n_Titor

Nejlepší odpověď
ptáč

Konec světa přece už proběhl. Poslední byl v prosinci r. 2012. Na další čekáme.

Další odpovědi
Beer4Real

LoL po přečtění článku o něm je jasné že je to další nějaký slabomyslný člověk o kterého nikdo nemá zájem, tak si na internetu vymýšlí ptákoviny.
Voják z budoucnosti, který cestuje v čase za pomocí černých děr :D
Vrátil se zpátky k do roku 1975 aby dešifroval počítač nebo co :D
Ten chlap asi hodně sledoval Terminátora :D

setapouch

Vzhledem k obcanske valce, ktera v USA probiha uz od roku 2004 a vyvrcholila v roce 2008, ma samozrejme jiste pravdu ve vsem ostatnim.

marci1

Jelikož k nám John Titor přišel z roku 2036, tak to musí vědět přesně. 🙂