redhead

Co si myslíte o Islámu?

Nejlepší odpověď
annas

Třeba vás zaujmou i další názory. Zkuste si vybrat.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=isl%C3%A1m

Další odpovědi
GM

Islám je náboženství v zásadě dobré, ale ve špatných rukou.

terry

Nezajímám se o žádné náboženství.
Myslím, že ať se úmysl jakýkoliv, lidi si ho stejně upraví k obrazu svému.
Není jeden jako druhý. Stejně jako křesťané.

venkovan

Každé náboženství v rukách demagogů je nebezpečnější než býk s podvázanými varlaty.
Když se podívám na naši víru – tak ač si to nechceme přiznávat – dokázala zničit mnoho civilizací, mnoho památek a zahubila milióny lidí. Tak které to náboženství je vlastně to správné?

Reuef

to co sem nemuzu napsat protoze ------------------------- a taky proto ze ------------------a samozrejme taky kvuli tomu -----------------------------

anonym

Mírumilovné náboženství – oproti křesťanství.

Kamionacka09

Myslim si ze to sou uplny paka snad bez mozku.