Katka99

Co si myslíte o Indii ?

Ahoj, ráda bych věděla, co si myslíte o Indii? Třeba, co je v Indii hezkého a co naopak ne??
Doplňuji:
Není to DÚ jen jsem chtěla vědět, co si o tom myslíte.

Nejlepší odpověď
zjentek

žít tam znamená zapomenout vše, co znáš a začít od A jako malé dítě ..jako by ses právě narodila

Další odpovědi
fcoop

Indie........­...jiný vesmír......
Téměř nic o ní nevím,stejně jako drtivá většina lidí.
Asi by tam člověk musel nějakou dobu žít a cestovat – rozdíly mezi městy a vesnicemi jsou propastné,stejně jako mezi východem a západem,severem a jihem.
Je to neuvěřitelná země.
Pro Evropana.

Agneta

V Indii si můžeš například najít nového boha, když tě „ten starý“(křesťanský) — „už neposlouchá“ … :DDD
A hezkého? : Ty barvy, ta exotika, ta příroda – a především asi ta spiritualita :D

Quimby

To má být DÚ nebo snad hledáš místo na dovolenou ? :)