Lovecrossed

Co si myslíte o holkách, které mají umělé řasy, umělé nehty, tunu makeupu, malovátek atd.?

Vzhledem k tomu, že takových holek potkávám čím dál více. Tak by mě zajímalo, co si o takových holkách myslí jiní lidé. Na mě takové holky působí laciným dojmem. Taky tak, že by chtěly jen to jedno. Plus se mi to absolutně nelíbí ani vzhledově (takže to má na mě naprosto opačný efekt, než to má mít).

Nehledě na to, že bych si s takovou holkou nikdy nezačal. Poněvadž, jak ta holka musí být se sebou nespokojená, když každé ráno na sebe patlá tunu make-upu, aby si namalovala jiný ksicht. A vlastně bych zjisti jak vypadá, až po první strávené noci (ráno bez makeupu). Rád používám přirovnání, ta holka vypadá jako kdyby ji někdo vyjel z 3D tiskárny (myslím, že hovoří za vše). Popřípadě staré známé „zmalovaná jako štětka“.

Tím nechci urážet holky, co přesně tohle na sobě denně mívají, vy si zase můžete říct:,,To je debil, že má názory jako před 20 lety."

Edit: Není to zloba a „košem“ jsem nedostal už x let :D (Tyhle připomínky nemají ani logiku, logicky bych si nezačínal s holkou, která se mi nelibí)

Nejlepší odpověď
ten který je

Chce být hezká a upravená.Lepší než nějaká špindíra.Mám pocit že z tebe mluví zloba.

Další odpovědi
redy

Nechceš urážet, nejdřív urazíš, pak sebe nazveš debilem. S tím souhlasím.
Je pravda že některá holka to dokáže přehnat, ale i ona se to naučí.
Dostal jsi košem, viď?
🙂

Arne1

Takovou holku obleč do pohorek nebo solidních tenisek a vytáhni ji někam na výlet. A hned budeš vědět, jestli je to jen zmalovaná opice, nebo holka, o kterou má cenu zavadit pohledem.

mosoj

Málo informací na to, aby si člověk mohl posuzovat druhého.
Pokud ti stačí jenom toto, jsi na špatné cestě.

Lamalam

Soudit jenom podle vzhledu je velice povrchní. Zřejmě jsi nedávno utrpěl milostný nezdar a zloba musí ven. To je pochopitelné a časem se to srovná.

da ny

Nic, je to její věc…
Některé z toho „vyrostou“, jiným to vydrží po celý život.
Zzaměstnavatelé to hodnotí kladně, u některých profesí je to žádoucí..
Jsou muži, kterým se to líbí a dokonce to rádi financují ;)

anonym

„Nehledě na to, že bych si s takovou holkou nikdy nezačal. Poněvadž, jak ta holka musí být se sebou nespokojená, když každé ráno na sebe patlá tunu make-upu, aby si namalovala jiný ksicht.“

A co je špatně na tom, že je se sebou nespokojená? Třeba má ženská hrozný akné nebo cokoliv, co když jí to psychicky ničí, když se na ní kamarádky zle dívají, třeba jí to ničí, když do noci hledá na netu jak se zbavit svých problémů. Tak to chce zakrýt a líbit se lidem, co je na tom špatnýho? Až dospěješ a přestaneš řešit věci jako je makeup na ženách, tak to třeba pochopíš.

„Na mě takové holky působí laciným dojmem. Taky tak, že by chtěly jen to jedno.“
Tímhle naprosto ukazuješ, že nemáš páru, o čem mluvíš. Ženský si to nepatlaj aby skončili v posteli s takovým trotlem jako jsi ty, ale aby se primární líbily ony sobě samým.

Usoman

Mně to nevadí. Vlastně je to velmi pěkné a měla by to dělat každá, která to potřebuje. Když vidím některé případy, které vypadají jako uteklé zrůdičky z nějaké frankensteinské ZOO, tak je vždy lepší, když mají tunu makeupu na ksichtě. Aspoň se nemusíme koukat na ty jejich odporný držky a je aspoň vidět, že se pokouší se sebou něco dělat. Stále lepší než ty, co se nemalují, nečešou, nevoní a koupou se 1× za týden. To už je vyloženě chodící hnus, takže si myslím, že rtěnky, stíny, řasenky byly skvělé vynálezy. Aspoň tak netrpíme, my muži.

bolak

Obecně platí to co vždycky, člověk opravuje to co se mu zdá rozbitý. Chlap, když se mu udělá díra ve zdi, tak si dojde pro náčiní..šroubovák, kladivo nebo čím se to dělá..a tu díru zamázne. My co v tomhle nejsme zrovna zdatní, přes to nalepíme náplast (s polštářkem). Když chlap smrdí jako zpocená žížala, nastříká se sprejem, když smrdí jako zpocená žížala jenom z pusy, vystačí si s kartáčem a pastou, případně do sebe hodí orbitku..oprava, dvě orbitky, v reklamě si vždycky dávaj dvě. Ženský to maj stejný, když je malá, nosí boty s vysokejma podpatkama, když je při těle, vezme si černý šaty, když je hodně při těle, vezme si dvoje…a tak dále a tak dále, některý si dávaj i kroužek do nosu, jiný už se s ním roděj. Prostě se sebou není spokojená, a tak se snaží těmi všemi módními doplňky a sichrhajskami do těla nějak apgrejdovat, aby spokojená byla, na tom není nic složitýho, na tohle přijít.

anonym

Slovák by toto stvoření nazval – ZMALOVANÁ AKO AUGUST, přeloženo do češtiny FIFLENA.
Některá to i potřebuje, aby mohla vyjít na ulici, a některé to i sluší .

HOMER

Dříve to byla známka lehčí holky, dnes jsou lehčí holky pomalu normou a marketing pokračuje dál.

dubraro

Chce se líbit, chce se vyrovnat kamarádkám…
Naučit se přiměřeně líčit není jednoduché.

ivzez

Myslím si, že i ony mají právo na život.
A že my nemáme právo je kritizovat.
Jako by jim nestačil už nedostatek sebevědomí…

led

Hodnoťte nielen obal, ale aj obsah!

Lgee

Pokud je přímo vidět že je to jen chodící „umělá hmota“ tak je to ošklivé, ale když je to ještě přiměřené, tak nějaké drobnosti jako umělé nechty atp. Jdou stranou a nevadí, ale stále jsou lepší ty „umělé hmoty“ než nějaká ošklivá opice která jakoby utekla že zoo.

briketka10

Lovecrossed,

zajímalo by mě Tvé foto :))

led

laybor,
už sa nejaký ten rôčik pohybujem na tomto svete ale, takéto prirovnanie som ešte nepočula, nečítala. September (září) je nepomerne farebnejší…