athena02

Co si myslíte o holce,která ve 22 letech ještě neměla kluka?

Ještě jsem s nikým nechodila,protože jsem se nešťastně zamilovala do někoho,kdo o mě očividně neměl zájem a já se nedokázala zajímat o nikoho jiného víc,než že by se mi jen vzhledově líbil.Lidi,hlavně kluci,mi navíc nevěří,když jim řeknu,že jsem ještě s nikým nechodila a jsem panna,protože o nápadníky opravdu nemám nouzi(snad to nezní namyšleně).Tak co si o tom myslíte vy?
Doplňuji:
Já se za to nestydím a netoužím se toho jen „zbavit“,ale chci jedině opravdovou lásku

Nejlepší odpověď
quentos

je to naprosto normální! hlavně se nehrňte za každou cenu po prvním chlapoj, kterej se Vám připlete pod nohy, nebo Vás to bude mrzet!!! A psychické šrámy se pak hojí dlouho, nwěkteré i celý život.

Svědčí to leda o tom, že jste složitá osobnost, k níž se druhá polovička hledá stejně těžko jako pravý klíč do zámku. Paklíčem se však otevře každý zámek, takže na to pozor.

Většina chlapů jsou svině, je třeba pečlivě vybírat, i kdyby Vám to mělo trvat do třiceti!
Doplňuji:
je třeba ještě dodat, že až ten klíč do zámku najdete, bývá to pak na celý život. Buďte ráda, že nejste jako ty jednoduché slépky, které se nechají otevřít každým paklíčem. Ty v životě nepoznaly hloubku vztahů a jejich (četná) manželství taky pak nestojí za nic

Další odpovědi
arygnoc

není na tom nic divného.

jednou ten pravej přijde.

barnajka

V pohodě, úplně normálka! A pokud tě někdo považuje za exota, snad tě utěší, že v tom exotismu nejsi sama :D
Jsem sice o něco málo starší jak ty, ale kdybych měla spočítat chlapy v mým životě, bohatě bych si vystačila s prsty jedné ruky. Důvod?! Ten samý, co ty – nešťastná láska k tomu nepravýmu. Nějaký ty city tam snad z jeho strany byly, ale nemohl mi nabídnout víc než to jedno – protože „oficiální“ dámu svýho srdce už dávno měl.
Tahle trpká zkušenost mě blokla na několik let: zapomenout nešlo a vytloukat klín klínem jsem nechtěla, nebylo by to fér. Nezbývalo než čekat, až mě ta láska pustí…a ona nakonec fakt pustila, VŽDYCKY to tak je :)

Netlač na pilu a nech věcem volný průběh – ta „pravá“ láska jednou přijde ;)
Doplňuji:
Jen jsem chtěla ještě doplnit: je jasný, že holky co dovedou skákat ze vztahu do vztahu, to mají v životě nepopsatelně lehčí. Ale věř mi, že globálně vzato není moc o co stát – taková holka totiž na okolí působí jako obyčejná dě*ka…a i kdybys nakrásně toho kluka vždycky milovala upřímně, lidem to nevysvětlíš: dál budou mít tu svou „pravdu“.
Já když měla to svoje nešťastný období (a trvalo už podezřele dlouho), začala jsem cítit, že pár lidí mě začíná mít za lesbu. Všichni vrstevníci dávno spárovaní – a mě nikdy nikdo s chlapem neviděl :D
Hehe, já je v té jejich teorii nechala, aspoň bylo trochu pozdvižení a babky měly o čem klevetit :D

salsa verde

vůbec nic špatného, rozhodně to není nic za co by jsi se měla stydět, moje kamarádka byla panna do 33 let. A ne že by byla v nějaké církvi nebo tak, prostě jen čekala na toho pravého a dočkala se…

Kerynka

:) vubec nic špatnýho spíž naopak nejsi žádná poběhlice a když se zamiluješ nezradíš jen tetkon to škodí spíž tobě :( skus mu to třeba naznačit :) at ti to víde drřím palečky