Elfík11

Co si myslíte o Goldmailu je to podvod že vydělávate peníze.

Doplňuji:
Dočetl jsem se ,že v emailech posílají spamy.

Nejlepší odpověď
Damiana

Lidi – jedna rada: Najděte si normální práci nebo se dovzdělejte. Jestli někdo čeká na to, že se základním vzděláním bude dřepět doma a posypou se mu prašule, bude čekat do soudného dne. Všechno, kam se musí vložit nějaký počáteční vklad nebo co zahrnuje vlastní nákup a pak další prodej – to je jen letadlo, které sype tomu, kdo ho odstartoval. Brzo doletíte.

Další odpovědi
Orange

Naivita některých lidí mě vždy překvapí… Na tomhle vydělávají možná tak majitelé služby.

www

Osobně nevěřím, takových možností je a bylo již plno. Ve finále (před výplatou) to vždy nějak zhaslo.
Dělej ale podle své úvahy.

with.love

přímo s tímto zkušenosti nemám, ale můžu vřele doporuči www.zumail.cz . je to asi dost podobné. není to rozhodně podvod. je to sice pár korun za den, ale máš je v podstatě za nic :) (y)

Hlada

Rozhodně nejde o žádný podvod. Jde o cílenou reklamu. Princip je jasně popsaný na úvodní stránce. Pomocí této služby je možné zadat i přijímat reklamu. Zadavatel zaplatí, příjemce dostane za přečtení odměnu. Na tom není nic podvodného.
Doplňuji:
Registrací souhlasí účastník se zasíláním reklamy. Takovou poštu nemůže pak považovat za spam.
Chybou je, že lidé nečtou smlouvy. Pak naletí podvodníkům nebo za podvod považují všechno, co není každodenní docházení na pracoviště.
Přijímání reklamních mailů není výdělek, ani podvod.

odpomass

  1. Je dobré si číst smlouvu. Například dodatkem:
  • Uživatel souhlasí se zpracováním jím uvedených údajů (tj. s jejich shromažďováním, ukládáním na nosiče informací, zpřístupňováním, úpravou nebo pozměňováním, vyhledáváním, používáním, předáváním, šířením, uchováváním, tříděním nebo kombinováním, blokováním a likvidací) v rozsahu emailové adresy, pohlaví a obce, ve které má uživatel trvalé bydliště a k účelu pro zasílání reklamních emailů a dotazníků, jakož i pro účely vyplácení odměny. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou.
  • především poslední větou, mě podobný portál bezpečně odradil.
  1. Provozovatelům se to vždy vyplatí, v mnoha případech musíš reklamu přijmout aktivně – tzn. musíš vyplnit nějaký dotazník apod. To zabere čas a mnohdy to ani za těch pár drobných opravdu nestojí…

pusinka50

Já to zrušila, tzv. R-mail. Začali po půl roce posílat meily za 50 haléřů. Navíc jsem na to četla recenze uživatelů, že neustále navyšují horní hranici příjmu, takže se někam dostaneš, chceš si vybrat vydělanou tisícovku, ale oni ti napíší, že to odpovídá zvýšené horní hranici o další tisícovku a tak je to prý pořád dokola

mojitek

mě dneska přišly dva maily od nich.Podvod jak trám,nemá cenu reagovat.I když věřím že se najde spousta naivců,kteří budou pozitivně reagovat