vivatis2

Co si myslíte o gayích?

Nejlepší odpověď
anonym

Normální člověk

Další odpovědi
Berušinka

Fuj, ale chápu to

Chápu, že se s tím narodí a nemůžou za to, ale „úředně“ to neuznávám.

led

Normální člověk

Sú to ľudia a tak ich treba aj brať.

anonym

Normální člověk

Ja jsem hodne tolerantni , ale vyber odpovedi je hnus. Je to muj nazor . Homosexualita neni urcite nemoc , ale nebudu to nikomu vyvracet , vnucovat … -iv-

fablen

Normální člověk

otevření a upřímní lidé se srdcem na pravém místě – tak na mě ti, které znám působí

Terryle

Normální člověk

venkovan

Normální člověk

Je to nemoc a jako nemoc to musíme vnímat. Takže dokud se přede mnou nepředvádějí (ženy mezi ně patří taky)tak ať si žijí po svém. Ale fakt je, že je podle jejich řeči je dost často poznám a musím se vždy trochu srovnat, protože je mi to nepříjemné jak mluví.

iceT

Normální člověk

Nemyslím si nic,protože jsou to normální lidi stejně jako my,kteří jsme orientovaní na druhé pohlaví.Mají stejná trápení a stejné problémy.
Orientace na stejné pohlaví není nemoc,s tím se člověk narodí,nejde brát léky a myslet si,že se to spraví.Kolik je jen známých osobností,kteří jsou taky na stejné pohlaví…

dědapetr

Normální člověk

tom004

Normální člověk

jennysh

Normální člověk

GM

Normální člověk

filva

Fuj, ale chápu to

jmachan

Zabít