tom004

Měl/a jsem tam účet, ale už ho nemám, je to hloupost.

Býval docela fajn.Teď je to úložiště nesmyslů a odpadu.

Další odpovědi
quentos

Je super! Mám tam taky účet a hodně tam chodím/chci si tam udělat účet

pro lidi jako já, kteří mají nejlepší přátele vzdáleny 150–300 km, je to neocenitelná věc – zapínám ho v podstatě po příchodu z práce a vypínám před spaním; umožňuje kontakt se vzdálenými přáteli, aniž by vás omezoval v práci na PC (překládání apod. – tedy za předpokladu, že vy se omezovat sami nenecháte. Je to jako se vším – dobrej sluha, ale zlej pán…)

slad08

Měl/a jsem tam účet, ale už ho nemám, je to hloupost.

Nevím k čemu mi je dobrý.

WeeBear

Nevím, nemám na něj nějaký názor. Nevím ani pořádně co to je.

Chybí mi možnost ˇ'jiná odpověď', tudíž volím tuhle. Bohužel většina lidí se s postupem času z komunikačních programů jako ICQ, skype atp. přesunula právě na facebook a už nikam jinam nechodí. Znáte také lidi, které máte rádi a nechcete na ně ztratit kontakt? Tohle je důvod, proč mám ještě stále facebook.

Janča169

Řekl/a bych, že to jenom zasekává počítač.

No nwm no ale jako má odpověď tu není přesná, podle mě je to jen na fotky puberťáků.
Já tam chodm jen když něco potřebuju udělat úkol atd. nebyla jsem tam asi 1 měsíc. Pa

Heřman

Moc mu nevěřím a nepřeji si aby ho měli mé děti, protože se o ně bojím.

Nejen že FACEBOOK je nebezpečný ale i je jak demo verze hry hraješ jí hodinu a potom tě přestane bavit jako na začátku.

Tíšek99

Je super! Mám tam taky účet a hodně tam chodím/chci si tam udělat účet

samicek333

Řekl/a bych, že to jenom zasekává počítač.

Je to hloupost a ani se v něm nevyznám…mít 300 přátel, které jsem v životě neviděla, myslím nepotřebuju

GM

Měl/a jsem tam účet, ale už ho nemám, je to hloupost.