kikinka2210

co si myslíte o facebooku,bul­váru?

jaké máte na tyto věci názory? FACEBOOK A BULVÁR?

Nejlepší odpověď
anonym

Bulvární periodika obecně jsou taková celosvětová, celonárodní, na každého se jen nadává a kritizuje protože k žádné z těch celebrit nemáte osobní vztah. Jde o to se pobavit nad lidskou blbostí / namyšleností / neúspěchem / smůlou / i jedinečností a originalitou, které se v bulváru vtipně líčí jako trhlé úchylky od akceptovatelného a uznávaného standardu …

… facebook je také drbna, ale má lokálnější působnost, drbe se jen vaše nejbližší okolí (přátelé) a s tím souvisí i ústup kritiky do pozadí. Více si všímáme těch malých úspěchů a zajímavostí, kterými se lidé na facebooku prezentují, více je vnímáte v tom pozitivním smyslu a daleko méně hledáte chyby. Ve srovnání s tradičním bulvárem chápu facebook jako krok lepším směrem.