monka

Co si myslíte o facebooku ?

Nejlepší odpověď
iceT

Dobrý sluha,ale zlý pán by se o facebooku dalo říct.Záleží na lidech,jak ho využijí.

Další odpovědi
Drap

Doposud jsem nepochopil smysl ani to k čemu by mi byl dobrý.

slad08

Je to hloupost, která zabírá hodně času a lidé tam píšou samé nesmysly.
Kdysi jsem ho míval, ale je to zbytečnost.

hanulka11

pro mě úplná zbytečnost ,nevidím čím by byl pro mě přínosem

Heřman

Facebook byl promě od začátku dobrý kamarád ale teď mě začal štvád a proto ho už jsem sním zkončil ale facebook pořád mám ale nepoužívámho a pokouším se ho smazat ale nejdeto prostě facebook je promě šuma fuk.