zij.kedluben

Co si myslíte o Dracích?

Myslíte si ,že draci existovali?
Doplňuji:
Děkuju za názor ,jen mě to zajimá :)

Nejlepší odpověď
marci1

Drak je mýtická bytost, i když se dost podobá pravěkým zvířatům. Pak je zde drak papírový, kterých v současné době lítá na obloze plno. 🙂

Další odpovědi
mosoj

To co o Luciferovi !

Jsemtady

Je zvlastni ze existuji hieroglyfy (no obrazky ve starem chramu na zdech) znazornujici cloveka a dinosaura vedle sebe. Divne je na nich to, ze jsou mnohem starsi nez doba ve ktere jsme my objevili dinosaury a zrekonstruovali jejich podobu.. ac treba stegosaura ukazuji dost presne .. takze je tezke rict jak dlouho je na svete clovek a kdy vymreli dinosauri vedci neustale posunuji datumy a obcas proste neco nehraje.
Je mozne ze civilizaci bylo v minulosti vic s vzdy za x tisic let se zeme pootocila a starou civilizaci tim temer znicila a jelo se od nuly.
Dalsi teorie si mysli ze draci byly vesmirne lode mimozemstanu .. je tam urcite srovnani .. ohen u raket atp.

badisko

Ne … pokud vynecham dinosaury a ti vymreli pred 65 mil.l takze se s clovekem nemohli setkat … snad jen jesteri jako Varan Comodo ..krokoyli atd …maji zaklad v techto bajnych stvorenich … to jsou dnes oazky …

anonym

Určitě. Ještě před 14 dny si draka pouštěly sousedovy děti.
Jinak draci, víly, čerti, jezinky atd. patří do pohádek.

anonym

tzv. draky muzes uzrit na nizsich astralnich urovnich.....