Tali Vael

Co si myslíte o „dětských“ soutěžích krásy?

Napadla mě právě tahle otázka co jsem tedka viděla reportáž o 9 leté dívce která se už od 6 učástní soutěží krásy,což taky znamená tuny makeupu,rtěnky a řasenky a bůhví jakého dalšího sajrajtu. Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
redy

Matky bych zavřela…
Jsou to zakomlexovaný nány ☹
Chudáci děti

Další odpovědi
led

Umelé vytváranie extra detí pre účely byznysu.

kajdulka

no…je to fakt divný

Shef

To už bohužel nejsou děti,ale spíše otroci. Matky neuspěly,tak si to kompenzují na svých dcerách.Ubohost nejvyššího kalibru.
9 letá holka by se o „malování“ ani neměla zajímat,má si hrát s ostatními holkami nebo si hrát s panenkama a ne stát před objektivem a vystavovat se jako nějaké zboží. Nemluvě taky o tom jak ty holky pak budou vypadat ve 20 nebo 30 letech když už se v tak v utlém věku malují.

Hans51

Mně osobně to přijde vysoce perverzní.