metalavenged

Co si myslíte o děsivých obrázcích na krabičce cigaret?

Četla jsem, že se to dříve či později zavede a termín téhle události se blíží. Zajímalo by mě, jaký názor na to máte a jestli vás to nějakým způsobem ovlivní. Neočekávám, že obrázek zkažených žlutých zubů vás donutí skončit s kouřením. :)
Děkuji za váš názor.

Odpovědi
mosoj

Nekouřím, takže mně nic nutit nebude.

dudu

Nechť se každý pokochá pohledem kam se svým pajšlem kráčí.

Drap

Kouřím a je mi uplně jedno, jaký tam obrázek bude. Osobně nemyslím, že by to mohlo nějak významně ovlivnit prodej cigaret.

jirka F

Dodal bych že si myslím že zkažené žluté zuby jsou spíše po sladkostech a po nečistění zubů než tím kouřením.

doplňuji: jinak ti kuřáky asi nějaké žluté zuby nebo obrázky neodradí jsou prostě na tom nikotinu (který je vysoce toxický) závislý.

Randeolog01

Myslím že to nic nezmění… všichni budou kouřit dále :) řeknou si nekoukej na krabičku a nic to není :D

Jsem nekuřák tak nevím :)

ivzez

Že na tom vydělají výrobci a prodejci obalů na krabičky cigaret…
Což je vlastně dobře, o pár nezaměstnaných mé­ně…

arachis

Lidi nejsou blbí, hold si vystřihnou papírek nebo vákres a budou si ho dávat za folii, nikoho to neodradí.