Pokročilý

Co si myslíte o chlapovi,který si nechá od ženy v hospodě platit?

Tvrdí ženě,že nemá peníze,že je chudák a že ji pozve příště apod.Nejsou manželé pouze spolu chodí.Přitom žena mu dává dárky a on jí vůbec nic.Je to normální?Má se na něj vykašlat nebo čekat jestli jí sám někam pozve jednou.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak jestli ona mu dava male darky a on jen prijima-to je spatny.Ale s tim placenim nevim jestli jsem tomu dobre rozumel-on si nechava za sebe v restauraci (neustale ? ) plait.Takhle ne,melo by to byt 50-50 .Taky jsem zazil "slecny" ktere se domnivaji,ze platit ma jen chlap-to je nesmysl-od takovych rychle pryc.
Doplňuji:
trenkyvkine : Asi jsi to moc nepochopil.Tady nejde o to,jestli na to ma,nebo nema. Chlap bude furt jenom solit a "slecna" bude jako vyžírka? A neprijde ti,ze bude s tebou prave kvuli tomuhle?
Gentleman se pozna podle uplne neceho jineho a ty urcite "druhy slecen" co se nechaji vydrzovat o ty slusny clovek ani zajem mit nebude.Mozna az budu v duchodu a nabrnknu si mladou kocku,tak no problem...

Další odpovědi:

Bronzový

Souhlas s tim, jak to napsal Mojitek. Pokud si ten chlap za sebe nechava stale platit a bere darky, ale sam nikdy nic nezaplati a nekoupi, pak je to prachobycejny hochstapler. Pryc od nej. Ale jinak ruku na srdce, zenske casto automaticky ocekavaji, ze vsechno bude platit chlap. pokud to neni cilene pozvani treba pri nejake prilezitosti melo by to byt pul napul.

Zlatý

Ten chlap, který si nechá v hospodě od ženy platit je podle mne nevychovaný a je to hulvát (pokud je to jednou, budiž. Pokud vícekrát tak je to nevychovanec). Kord když žena mu dává dárky a on jí ne. Já bych se na něj vykašlala, protože je vidět, že cpu peníze zbytečně ta kde to nemá cenu a nic se mi nevrací... Toto je můj názor, někdo může mít jiný.... ;o)

Pokročilý

V restauraci má platit chlap,už jen proto,že je to chlap,žádný 50/50 ,to si vyřiďte doma,jsou daná určitá pravidla,když na to nemá ať jí vezme do kina,

Kdysi jsem zaslechl takové přirovnání,třeba platí i v tomto případě:"Ten je vyčůranej(á)
jako díra do sněhuláka.....?"

Zlatý

záleží na na vztahu jednou dvakrát se to omluvit dá ale kdyby se to mělo opakovat výcekrát tak raději pudu někám nikám příště

Bronzový

...že ho má ženská kopnout do zadku...

Pokročilý

Já bych na to nečekala... Jednou nemít peníze prosím,ale aby to byla trvale jednostranná záležitost, to ne. Nevím tedy, o jakou se jedná situaci..třeba si ho žena platí a chce si ho platit. Pak je to její rozhodnutí.

Stříbrný

To je těžký,co když on opravdu nemá a tu ženu miluje? Další věc je,proč to ta žena trpí a jak dlouho.?
Pokud je to jen hraný,tak je potřeba učinit rázné kroky.To by ta pní měla vědět nejvíc.

je to těžký když třeba ten chlap opravdu nemá.jsem v podobné situaci vic dávám než dostávam asi proto že ho mám moc ráda.ale pak mě pozval na oběd.jindy přinesl vonavku,koupil kalhoty a několikrát zaplatil i motel ono i ty cesty kdy za mnou jezdí něco stoji..za dva roky uspěch

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.