co si myslíte o caře delevingne?

Mě se cara moc nelíbí.

Nejlepší odpověď
quentos

neznám, tak nemohu soudit. Její jméno jsem jen kdesi kdysi zaslechl – přezdívali jí „ošklivý kluk“ :{D> a fascinovalo mě, jak psali, že v jakési kampani je „překrásná“. Je vidět, podle čeho média hodnotí krásu – když na sebe „ošklivý kluk“ naplácá tuny mejkapu, je podle nich „překrásnej“… jdu blejt, velebnosti.

Další odpovědi
petra15

A co ten její nosánek s bobulkou ? Ale jinak je jen prumerná…:-)

Lamalam

Nemyslím si vůbec nic, nevím kdo to je.