Rakira

Co si myslíte o Blesk peněžence? Jak to funguje?

Odpovědi
wendyX

Podrobné info o této předplacené platební kartě najdete na př. zde:
http://penezen­ka.blesk.cz/o­tazky-a-odpovedi-blesk-penezenky

Hykam

Jako normální kreditní karta, využívám ji na platbu menších částek po internetu. Nechce se mi odesílat dost citlivé informace o mojí kredice k osobnímu nebo běžnému účtu.
Dá se nabít z účtu nebo na terminálu sazky.

Arne1

Hykam: Není to kreditní karta, ale debetní. Můžete použít jen peníze které na ní máte, nic vám nepůjčí.

Hykam

Omlouvám se, ano je to debetní.

Rakira

Aha, takze to jde na platby po internetu?
To je super.
Díky moc :)