Co si myslíte o Billu Kaulitzovi? Soudíte ho za vzhled? A sexuální orientace…??? Kdyžtak se mrkněte do googlu na fotky

Nejlepší odpověď
WeeBear

Vím o koho jde a nesoudím ho. Sice jsi mě teď zmátl(a) ohledně sexuální orientace, ale je přece jedno, jestli je to heterosexuál, bisexuál, nebo gay. Podle orientace nikdy lidi nesoudím, soudím podle charakteru. Což tady opravdu moc nemůžu.

Ani za vzhled ho nesoudím. Každému se líbí něco jiného a pokud to bude „propagovat“ přímo na sobě, byť je to extravagantní, tak je to něco úžasného. K tomu, ve světě, ve kterém on žije šokovat víceméně musí.. 🙂

Další odpovědi
Vlk-Gabriela

Neposuzuji lidi podle jejich vzhledu nebo sexuální orientace, ale podle jejich vlastností a povahy.