Co si myslíte o bance ZUNO??

http://www.zuno.cz/

Nejlepší odpověď
anonym

Jedná se o jednu ze čtveřice nových nízkonákladových bank založených na e-bankovnictví, které plánovaly podzimní vstup na český bankovní trh jako reakci na znechucení českých klientů nad poplatkovou politikou majoritních bank.
ZUNO skutečně patří pod rakouskou RB a je to pokus, jak omezit odliv části klientské základny.Než koupili E banku, tak byla v té době zajímavá. Vzápětí výhody znehodnotili vlastními obchodními podmínkami a ona velkohubá reklama – banka s účtem zdarma, je podmíněna jen jediným z mnoha programů, kde je minimální měsíční úložka 20 tisíc Kč, což už reklama neuvádí.
Když se podíváš na některé z odborných webů, třeba absurdní poplatky apod., snadno si dovodíš, že jim bude zatěžko konkurovat již zavedeným FIO nebo mBance.

Další odpovědi
terry

O bance ZUNO mám málo informací, abych si udělala nějaký obrázek.
Zeptala bych se v RB, jestli je členem této skupiny. Tam by mohli nějaké info podat.

karloskars4

No jedná se o solidní banku podle této recenze – http://www.no­vebanky.cz/zu­no-bank