Angela2713

Co si myslíte o AUKRU?

Odpovědi
johana 56

Tento víkend jsme zápasili s aktivací účtu na Aukru.Přesně jsme dodrželi instrukce,které jsme obdrželi poštou doučasně s kódem.Co myslíte?Kolonku na vložení kódu ne a ne najít.Dokonce jsme se i zasmáli,když na nás program vychrlil dotaz,zda nejsme roboti,protože se na této stránce vyskytl větší počet vyhledávání.

tom004

Na Aukru obchoduji víc než 1 rok. Víc kupuji než prodávám. Zatím jsem naprosto spokojen.

Neonka

Pro mě je Aukro zábava.
Někdy tam nabídnu například krásnou novou halenku, která mi nepasuje, za korunku a neprodá se.
A naopak – jednou jsem na půdě vyhrabala starou dýmku po dědovi a vydražila se za 45O Kč.

Elk

Několikrát jsem prodal i koupil na Aukru inzerované věci a všechno bylo v takovém stavu, jak bylo nabízeno v inzerátu. Platba i dodání včas … zkrátka OK. Můžu doporučit.
P.S.Musíte být zaregistrovaní a pak vám přijde doporučený dopis s aktivačním kódem, to nejde hned…!