Avatar uživatele
scratcher92

Co si myslíte o Amerických vojskách v Česku a celé východní Evropě?

Myslím i ten průjezd i jejich dubnové cvičení.
Doplňuji:
ivosek2: Jak jsem říkal, počítám i to cvičení vojsk NATO v ČR v dubnu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3326 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivosek2

vždyt jenom projedou, žádnou škodu neudělají ,za palivo zaplatí tak nevím v čem je problem
Doplňuji:
když jsme členem NATO tak mi to nevadí mi to

Upravil/a: ivosek2

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ZIU 682

Nechápu ty starosti ohledně poškození silnic. Obrněný transportét Stryker váží 18 tun. Ale naložený kamion, kterých se pohybují denně stovky váží až 40 tun.
Doplňuji:
Nejde o výjimečnou akci.
Loni se na území ČR uskutečnilo 131 podobných přesunů, celkem se jich účastnilo 1631 zahraničních vojáků s 601 kusy techniky. Z tohoto počtu se 11 silničních přesunů týkalo příslušníků armády USA, konkrétně šlo o 632 osob a 316 kusů techniky.

Upravil/a: ZIU 682

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Ani v průjezdu pár desítek transportérů, ani ve cvičení NATO v Česku nevidím žádný problém…
Koneckonců to nebude ani první (a předpokládám, že ani poslední) cvičení NATO v Evropě (a ani u nás).
😉
Předpokládám, že obé bude lépe zorganizováno a zabezpečeno, než některá vyvedení pouhého praporu, kterých jsem se kdysi účastnil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Zbytečně nafouknutá bublina. Prostě projede 120 obrněných transportérů. Takových průjezdů už bylo. Rusáci si tu 20 let drandili jak se jim zachtělo, a to i s pásovou technikou po silnicích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzlatokopka

Mi to připadá hloupé a zbytečné:-((

USA nemám ráda, jejich politika je ve všech směrech válečná, pořád někam strkají držku a tím přilévají olej do ohně, no a to hlavní nedá se jim věřit, už několikrát se provalilo to jejich špiclování, USA a Rusko je podle mého názoru stejná špína.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KK1

Lepší Amíci než ti Mongolové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
England1522

Tak jsou to naši přátelé a spojenci. Mě to nevadí a jsem rád že USA nás ochrání proti hrozbě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek