Pokročilý

Co si myslíte o Amerických vojskách v Česku a celé východní Evropě?

Myslím i ten průjezd i jejich dubnové cvičení.
Doplňuji:
ivosek2: Jak jsem říkal, počítám i to cvičení vojsk NATO v ČR v dubnu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

vždyt jenom projedou, žádnou škodu neudělají ,za palivo zaplatí tak nevím v čem je problem
Doplňuji:
když jsme členem NATO tak mi to nevadí mi to

Další odpovědi:

Nechápu ty starosti ohledně poškození silnic. Obrněný transportét Stryker váží 18 tun. Ale naložený kamion, kterých se pohybují denně stovky váží až 40 tun.
Doplňuji:
Nejde o výjimečnou akci.
Loni se na území ČR uskutečnilo 131 podobných přesunů, celkem se jich účastnilo 1631 zahraničních vojáků s 601 kusy techniky. Z tohoto počtu se 11 silničních přesunů týkalo příslušníků armády USA, konkrétně šlo o 632 osob a 316 kusů techniky.

Zlatý

Ani v průjezdu pár desítek transportérů, ani ve cvičení NATO v Česku nevidím žádný problém...
Koneckonců to nebude ani první (a předpokládám, že ani poslední) cvičení NATO v Evropě (a ani u nás).
;-)
Předpokládám, že obé bude lépe zorganizováno a zabezpečeno, než některá vyvedení pouhého praporu, kterých jsem se kdysi účastnil.

Stříbrný

Zbytečně nafouknutá bublina. Prostě projede 120 obrněných transportérů. Takových průjezdů už bylo. Rusáci si tu 20 let drandili jak se jim zachtělo, a to i s pásovou technikou po silnicích.

Bronzový

Mi to připadá hloupé a zbytečné:-((

USA nemám ráda, jejich politika je ve všech směrech válečná, pořád někam strkají držku a tím přilévají olej do ohně, no a to hlavní nedá se jim věřit, už několikrát se provalilo to jejich špiclování, USA a Rusko je podle mého názoru stejná špína.

Pokročilý

Lepší Amíci než ti Mongolové.

Pokročilý

Tak jsou to naši přátelé a spojenci. Mě to nevadí a jsem rád že USA nás ochrání proti hrozbě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.