david22

Co si myslíte o akčních nabídkách obch. řetězce Lidl ?

http://www.li­dl.cz/cps/rde/­xchg/SID-7726FF7D-CA917BDB/lidl_cz/hs­.xsl/offerdate­.htm?offerdate=31804

Nabízí kvalitní věci? Třeba Trekingový batoh 34 l.
Uvažuji o něm. Mám obavu, aby to nebyl šunt šitý na zakázku pro Lidl, za účelem prodávat akční zboží co nejlaciněji?
Doplňuji:
badisko: tak to s těmi Asiaty bych věřil. V dnešní době se už ani nevyplatí u nich nakupovat.

Nejlepší odpověď
badisko

Na letaku nic nepoznas ..musis si vyrobek prohlednout …urcite bude u batohu setreno na sponach a dalsich umelych vecech ..ty se ale daji jednoduse nahradit za kvalitnejsi…smejdy ?…myslim ze tak hrozne to nebude osobne jsem tam koupil pred lety rybarskou vybavu a obcas ji pouzivam jeste dnes …zase tak hrozne to neni ..urcite to bude kvalitnejsi nez z trznice …
Doplňuji:
Kdyz rikam prohlednout tak vyzkouset material..svy..zip atd..spatny vyrobek muzes koupit vsude …a pozor zaruka se vztahuje i na Lidl…!!!! Neni to jako ve stanku vsak vis jak …tam take zaruka plati jenze prodavajici se tam tu dobu nemusi ohrat a treba s asiaty je v tomto ohledu tezke vyjednavat ja to nezazil ale slysel jsem dost..

Další odpovědi
huxa

od tohoto bych rozhodně nic nečekal a jak říká badisko-je to pouze na pár použití, potom do koša, raději si připlatit a za 2–3 tisíce si koupit pořádný, kvalitní batoh se zárukou, který zde bude ještě dlouho po nás :)

tazalka

Ze zkušenosti kamarádů se přikláním k již řečenému, za málo peněz málo hudby. Měli z Lidlu bundu, kalhoty a bohužel byli velmi zklamáni po pár vypráních – prostě nevydrželo, sepralo se, zhadrovatělo… Možná narazili zrovna na šmejd, ale už si od tama nic nekoupí…

Doplňuji:
Jak se někdy taky říká: Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci… asi tak nějak :)

marcela808

Já mám z Lidlu nějaké věci do kuchyně – pekárnu, elektrické struhadlo a jsem spokojená. Přitom byly opravdu levnější než z běžného obchodu s vybavením do domácnosti.

Anna007

No nám se ještě nestalo, že bychom si koupili v Lidlu něco nekvalitního, naopak jsme vždycky překvapený, jak je to za tu cenu dobrá věc, a už jsme toho tam do domácnosti a pod. koupili strašně moc. Taky si tam kupuju třeba boty, a ty jsou opravdu skvělý. Myslím že Lidl si to hlídá, aby tuhle pověst neztratil, a docela bych těm výrobkům věřila, žádný šunty to teda rozhodně nejsou.

badisko

pro tazalka ..tak obleceni bych tam nekupoval ani nahodou …spise tyhle prkotiny ..:D