Bronzový

Co si myslíte o akčních nabídkách obch. řetězce Lidl ?

http://www.lidl.cz/…

Nabízí kvalitní věci? Třeba Trekingový batoh 34 l.
Uvažuji o něm. Mám obavu, aby to nebyl šunt šitý na zakázku pro Lidl, za účelem prodávat akční zboží co nejlaciněji?
Doplňuji:
badisko: tak to s těmi Asiaty bych věřil. V dnešní době se už ani nevyplatí u nich nakupovat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na letaku nic nepoznas ..musis si vyrobek prohlednout ...urcite bude u batohu setreno na sponach a dalsich umelych vecech ..ty se ale daji jednoduse nahradit za kvalitnejsi...smejdy ?...myslim ze tak hrozne to nebude osobne jsem tam koupil pred lety rybarskou vybavu a obcas ji pouzivam jeste dnes ...zase tak hrozne to neni ..urcite to bude kvalitnejsi nez z trznice ...
Doplňuji:
Kdyz rikam prohlednout tak vyzkouset material..svy..zip atd..spatny vyrobek muzes koupit vsude ...a pozor zaruka se vztahuje i na Lidl...!!!! Neni to jako ve stanku vsak vis jak ...tam take zaruka plati jenze prodavajici se tam tu dobu nemusi ohrat a treba s asiaty je v tomto ohledu tezke vyjednavat ja to nezazil ale slysel jsem dost..

Další odpovědi:

Stříbrný

od tohoto bych rozhodně nic nečekal a jak říká badisko-je to pouze na pár použití, potom do koša, raději si připlatit a za 2-3 tisíce si koupit pořádný, kvalitní batoh se zárukou, který zde bude ještě dlouho po nás :)

Ze zkušenosti kamarádů se přikláním k již řečenému, za málo peněz málo hudby. Měli z Lidlu bundu, kalhoty a bohužel byli velmi zklamáni po pár vypráních - prostě nevydrželo, sepralo se, zhadrovatělo.... Možná narazili zrovna na šmejd, ale už si od tama nic nekoupí....

Doplňuji:
Jak se někdy taky říká: Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci.... asi tak nějak :)

Já mám z Lidlu nějaké věci do kuchyně - pekárnu, elektrické struhadlo a jsem spokojená. Přitom byly opravdu levnější než z běžného obchodu s vybavením do domácnosti.

Pokročilý

No nám se ještě nestalo, že bychom si koupili v Lidlu něco nekvalitního, naopak jsme vždycky překvapený, jak je to za tu cenu dobrá věc, a už jsme toho tam do domácnosti a pod. koupili strašně moc. Taky si tam kupuju třeba boty, a ty jsou opravdu skvělý. Myslím že Lidl si to hlídá, aby tuhle pověst neztratil, a docela bych těm výrobkům věřila, žádný šunty to teda rozhodně nejsou.

Diskuze k otázce

Zlatý

badisko

pro tazalka ..tak obleceni bych tam nekupoval ani nahodou ...spise tyhle prkotiny ..:D

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.