GangstaHelper

Co si myslíte o …

Skříni Thermaltake Bach VX s průhlednou bočnicí, hlavně co se týče vzhledu. V otázce kvality a chlazení je jasno.

http://www.al­facomp.cz/php/pro­duct.php?eid=10524307W­082089E0V

Nejlepší odpověď
Lencis

Pokud dáváte přednost technokracii a chcete se kochat vnitřnostmi PC, pokud si střeva pěkně naaranžujete a místo vrstvy prachu zde budete mít útulný pořádek, pak je to rozhodně ta nejlepší volba !

Jen ho pak nešoupněte pod stůl 😉

Další odpovědi
Dandi

Doporučuji, jen to v ní musí opravdu nějak vypadat ať to není jen tak…

lukas

Tak jestli mám říct co si myslím :)
Thermaltake jsou jistě kvalitní skříně, sám mám od nich nějaký ten větráček, dva HDD boxy s aktivním chlazením a hlavně dva casy – všechno funguje skvěle a bez závad.
Mě osobně se teda průhledná bočnice moc nezdá, měl jsem case Eurocase a kdysi jsem si k tomu dokoupil průhlednou bočnici, ale fakt je že pokud máte case na zemi, tak toho moc nevykoukáte, a ani na tom stole bych řekl že toho „není moc k vidění“, ale jako dekorace tedy budiž:)
jinak já mám tuhle skřín
http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=52109
a je vážně skvělá, líbí se mi také proto, že má odshora až dolů 5.25 pozice a disky atd jsou řešeny boxem na 3 disky s ventilátorem vpředu, navíc se dá přikoupit další box (momentálně přemýšlím o 4. terovém disku :))

Attack-design

je to takový tuning PC, je to pěkné a neobvyklé