Kostka0

Co si myslíte když potřebujete něco nutně vědět a nikdo Vám neodpoví?

Co si v tu chvíli asi říkáte?

Nejlepší odpověď
gecco

Stalo se mi to… { http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-odolnost-xps-proti-hlodavcum-a-prorustani-koreny }
😉
Co mne napadlo?

  1. blbě jsem položil otázku
  2. odpověď je zřejmá, jen já neumím použít vyhledavač
  3. nikdo ze ´zdejších´ to nemá vyzkoušeno
  4. jde o marginální problém (nemá cenu se jím zabývat)
  5. nikdo mne nemá rád

___
E je – pochopitelně, přehnané…
😉

Další odpovědi
marci1

Třeba někdo nezná odpověď, nebo si není zcela jistý. Ty odpovídáš na všechny otázky ? 🙂 Raději žádná odpověď, než mylná nebo tradičně „prudce se snažící být vtipná“ za jakoukoliv cenu. 🙂

anonym

Že to nevědí, nebo že nikdo v tu chvíli nepřečetl ještě otázku

redy

Hurá nejsem sama xxxá.
Jak píšou vostatní,a někdy se jim nechce-otázka pro ně – jednoduchá- nebo nevyhovuje kodexu 😁

zzzlatokopka

A tak mi většinou někdo odpoví, někdy i na to, na co jsem se vůbec neptala:-))

Jsou tady i jedinci, kteří odpovídají sami sobě:-))))DDDD Třeba jjj ten si vystačil s padesáti klony:-DDD

iceT

Potřebuju-li něco nutně vědět,nepokládám otázku sem,ale jdu rovnou k věci a ptám se netu.Teprve až pokud se mi nedaří,pokládám otázku sem,a pokud ani tehdy nikdo neodpoví,myslím si,že jsou lidé zaneprázdnění nebo prostě jako já nevědí.Nikdo nezná odpověď na všechno a ani internet není vševědoucí.

led

Radšej nedostať odpoveď na otázku, ako miesto nej čítať „bláboly“.
Prakticky gecco výcuc vnútorných komentárov už napísal, tak načo liať vodu do plného pohára.

postcd

jestli nejsem blbec, proč si to nenajdu na googlu