šampon

Co si myslíte o tom, když někdo hrubě nadává zvířatům?

my máme štěně a před chvíli se vyčural doma na koberec a babička hned spustila: „Ta svi.. psovská zase se tady vychc…, kur… jedna psovská“ a ještě o tom tak 10 minut mluvila.
PS: Vraždil bych za takový chování.

Nejlepší odpověď
redy

Se štěnětem se musí chodit ven, každý tři hoďky, a to ve dne v noci.
Vždycky když něco zbaští, nebo vypije.

Koho by to nenaštvalo, když štěně dělá potřebu doma.

Babičky tak nenadávaj – tomu nevěřím.

Další odpovědi
Kepler

No, když je pes pro někoho přítěž a musí likvidovat následky za tebe, tak se vůbec nedivím. Pokud řve na psa páníček a neumí ho vychovávat, tak je to blb, který si psa neměl ani pořizovat.

cochee

Já bych zase vraždil blbouny, pro které je čokl víc než člověk a dovolí či prominou mu v podstatě všechno. Vždycky si pomyslím, nejlépe by asi bylo, kdyby ti ten pes sral na hlavu. To byste byli spokojeni oba.

dubraro

Pokud tomu dobře rozumím, tak babička nenadává psovi, ale tomu, kdo si jej pořídil.

yuko

To je neprijemne, kdyz tak sproste nadava zrovna babicka. Skoda.

Cenobita

Některé babičky, zvláště ty z venkova jsou drsňačky 🙂 Pes nerozumí všem slovům, takže to nebere osobně, ale rozumí intonaci hlasu a ten vnímá víc než dobře, takže se při křiku a při spílání bojí …

ivzez

Co kdybys místo žalování na babičku
a chuti ji zavraždit radši zapracoval na tom,
aby štěně doma nedělalo tolik nepořádku?
[Viz odpověď Redy].

anonym

Vůbec nic, zvířata jsou hloupá, nerozumí tomu.