Avatar uživatele
WeJuNkA117

Co si myslíte jsou lepší psi nebo kočky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, dědapetr, Heřman před 4417 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Něco jiného(pískomyl,morče,kůň....)

Něco jiného jsem napsala jen proto,že ta otázka je blbost.I ta hrubka v pískomIlovi.On má rád písek-nemyje ho.Ale každý,kdo si chce pořídit nějaké zvíře musí zhodnotit svoje možnosti časové,prostorové i finanční a také svoje znalosti a zkušenosti.Miluju zvířátka,ale nejvíc slony opice a koně,psy i kočky a fretky.Vím,že některým mohu poskytnout zodpovědně vyhovující domov a péči a některé budu stále milovat jen platonicky,pro jejich dobro.Kočka je individualista,pes je smečkové zvíře.Pokud potřebujete mít mazlíčka,vaše otázka by měla znít jinak.Např.Kterému zvířeti mohu poskytnout vyhovující domov,takový abychom byli spokojeni všichni. I sousedé! :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Psi

Přestože tu opět tato anketa byla nesčetněkrát, tentokrát jen doplním ke glose dědypetra, jen klasický citát:
„Koupit psa je jediný způsob jak za peníze získat lásku“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Psi

Pes se stane přítelem člověka,chrání ho,hlídá a pracuje pro člověka a tím se stává partnerem.Dostává vděk svého přítele člověka,který se o něho stará a živí.Nato kočka se válí a toulá a pak si zato přijde pro žrádlo a žádný vděk od ní nemůže čekat,když se chce pomazlit tak dojde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Kočky

Lidi se dělí na kočičkáře a pejskaře. Naše rodina má raději kočky – jsou to osobnosti, nenechají se zotročit, jsou své. Máme 2 kočky a kocoura v bytě – všichni jsou vykastrovaní a 4 kočky a 3 kocoury na chalupě, z toho 2 jsou kuchyňoví, ostatní venkovní, ale na jídlo taky chodí dovnitř.
Kromě toho máme i 2 psy,které rovněž milujeme, ale kočky jsou kočky. Co na tom, že mě naše milovaná zvířátka stojí měsíčně téměř půl platu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Kočky

Psů je mi líto, kočky vzbuzují respekt, jsou to osobnosti. Můj kocourek si mne velmi dobře vycvičil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
albert

Kočky

Protože to jsou hrdá a nezávislá zvířata. Psa donutíte k poslušnosti i potrestáním, přízeň kočky získáte jedině láskou. Kopnete psa – přijde a ještě vám olíže botu; kopněte kočku a nikdy vám to nezapomene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Kočky

mám kocourka tak proto, pejsky mám taky ráda poněvadž sestra má Yorkšíra,ale velcí psi mi vadí..
jinak kromě pavouků, vos, sršňů a všelijaké bodavé havěti mám ráda všechna zvířátka :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kočky

Vybral jsem sice kočky, ale jen proto, že mam kocourka. Jinak mam rád psi úplně stejně, jsou to prostě taky přátelé člověka co nikdy nezradí.. A vůbec miluju všechny zvířátka! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Psi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Kočky

Libi se mi jak predou a jak se mazli a u psu mi leze na nervi to stekani a velky psy taky nemusim vubec,jim nejak neverim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ravenne

Kočky

Od té doby, co si sestra pořídila psa, mám raději kočky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Psi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Psi

Já teda psa nemám, ale chodím na procházku se psy z útulku. Líbí se mi, jak sou inteligentní a proto je má raději, kdyby byli kočky lepší, tak by neběhali po ulici, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Raduska1

Kočky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zungu

Psi

psi jsou věrnější a lepší kamarádi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

pro >albert< : kdybych mohla, dám ti místo jednoho palce všechny co mám. To jsou přesně moje slova, akorát místo boty používám jako přirovnání hůl. 🙂

před 4417 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek