WeJuNkA117

Co si myslíte jsou lepší psi nebo kočky

Nejlepší odpověď
anonym

Něco jiného(pískomyl,morče,kůň....)

Něco jiného jsem napsala jen proto,že ta otázka je blbost.I ta hrubka v pískomIlovi.On má rád písek-nemyje ho.Ale každý,kdo si chce pořídit nějaké zvíře musí zhodnotit svoje možnosti časové,prostorové i finanční a také svoje znalosti a zkušenosti.Miluju zvířátka,ale nejvíc slony opice a koně,psy i kočky a fretky.Vím,že některým mohu poskytnout zodpovědně vyhovující domov a péči a některé budu stále milovat jen platonicky,pro jejich dobro.Kočka je individualista,pes je smečkové zvíře.Pokud potřebujete mít mazlíčka,vaše otázka by měla znít jinak.Např.Kterému zvířeti mohu poskytnout vyhovující domov,takový abychom byli spokojeni všichni. I sousedé! :D

Další odpovědi
anonym

Psi

Přestože tu opět tato anketa byla nesčetněkrát, tentokrát jen doplním ke glose dědypetra, jen klasický citát:
„Koupit psa je jediný způsob jak za peníze získat lásku“.

dědapetr

Psi

Pes se stane přítelem člověka,chrání ho,hlídá a pracuje pro člověka a tím se stává partnerem.Dostává vděk svého přítele člověka,který se o něho stará a živí.Nato kočka se válí a toulá a pak si zato přijde pro žrádlo a žádný vděk od ní nemůže čekat,když se chce pomazlit tak dojde.

GM

Kočky

Lidi se dělí na kočičkáře a pejskaře. Naše rodina má raději kočky – jsou to osobnosti, nenechají se zotročit, jsou své. Máme 2 kočky a kocoura v bytě – všichni jsou vykastrovaní a 4 kočky a 3 kocoury na chalupě, z toho 2 jsou kuchyňoví, ostatní venkovní, ale na jídlo taky chodí dovnitř.
Kromě toho máme i 2 psy,které rovněž milujeme, ale kočky jsou kočky. Co na tom, že mě naše milovaná zvířátka stojí měsíčně téměř půl platu!

Sůwa

Kočky

Psů je mi líto, kočky vzbuzují respekt, jsou to osobnosti. Můj kocourek si mne velmi dobře vycvičil.

albert

Kočky

Protože to jsou hrdá a nezávislá zvířata. Psa donutíte k poslušnosti i potrestáním, přízeň kočky získáte jedině láskou. Kopnete psa – přijde a ještě vám olíže botu; kopněte kočku a nikdy vám to nezapomene.

briketka10

Kočky

mám kocourka tak proto, pejsky mám taky ráda poněvadž sestra má Yorkšíra,ale velcí psi mi vadí..
jinak kromě pavouků, vos, sršňů a všelijaké bodavé havěti mám ráda všechna zvířátka :DDD

anonym

Kočky

Vybral jsem sice kočky, ale jen proto, že mam kocourka. Jinak mam rád psi úplně stejně, jsou to prostě taky přátelé člověka co nikdy nezradí.. A vůbec miluju všechny zvířátka! 🙂

zzzzz

Psi

Petra09

Kočky

Libi se mi jak predou a jak se mazli a u psu mi leze na nervi to stekani a velky psy taky nemusim vubec,jim nejak neverim.

Ravenne

Kočky

Od té doby, co si sestra pořídila psa, mám raději kočky.

Heřman

Psi

anonym

Psi

Já teda psa nemám, ale chodím na procházku se psy z útulku. Líbí se mi, jak sou inteligentní a proto je má raději, kdyby byli kočky lepší, tak by neběhali po ulici, ne?

Raduska1

Kočky

Zungu

Psi

psi jsou věrnější a lepší kamarádi

Sůwa

pro >albert< : kdybych mohla, dám ti místo jednoho palce všechny co mám. To jsou přesně moje slova, akorát místo boty používám jako přirovnání hůl. 🙂