AMC

Co si myslíte, bude nový seriál Živí Mrtví: Počátek Konce úspěšnější než série Živí mrtví?

Nejlepší odpověď
bolak

Nevim, ale jsem rád že si admin konečně našel partnera.

Další odpovědi
anonym

U TWD mě bavila jen první a poslední série, náplň mezi nimi byla průměr. Fear the Walking Dead mě z traileru zklamal, vypadá to jako trailer na nízkorozpočtový film/hru, viděl jsem, že jsou i plakáty v metru, když tomu dělají reklamu tak to bude snad za něco stát.

Elk

Seriál Živí mrtví bude v nové sérii vysílán pro živé tělem, ale mrtvé duchem, tudíž Ti to bude naprosto vyhovovat. Naštěstí nevím o jaký seriál jde, protože amerikohowadiny nemusím!!!

klumprt

Nemyslím si o tom nic. Pro nás živnostníky žádná politika neplatí.

anonym

Je mi to nějak u vejfuku,ale snesu to,jen je to reklama,která porušuje kodex,to asi přes prachy u někoho jde.
Hlavně,že je na prvním místě těchto stránek a zajímavá není pro nikoho.
Prostě česká politika,nic víc.
Raději takový dotaz ani neotvírat a mávnout rukou jako za totáče.

Zbynas

Seriál jsem nikdy neviděl, ale na doporučení se podívám.

Spíš okomentuji hru. Lepší příběh jsem v jiné hře snad neviděl, snad jen v Mafii, ale ani ten už na tenhle snad nedostačuje. A osobně se mi líbila více druhá série. Momentálně ji projíždím odznova podruhé :)

mosoj

Bude také něco pro vesničany? Já jsem z vesnice.

zjentek

nobody care ..počátek konce začal položením vaší otázky

HonzikPernik

Dobry den, ja nevim oc jde. dekuji za pochopeni

carrera

Celkem mě seriál chytnul, hlavně v poslední sérii. Tak snad budou další díly taky stát za to.

briketka10

Pár dílů jsem viděla a líbil se mi, hráli v
něm tři postavy muž, ženská s černejma
kudrnatejma vlasama ta vždycky věděla
co dělat a malej kluk, ale nevím z jaký
série to bylo 😁

Doplňuji :

Velice děkuji Týmu Odpovědi.cz za to, že podal
trestní oznámení na neodbytného, spamujícího uživatele.

Baru.kon

Jelikož je TWD velice úspěšný seriál, silně pochybuji o tom, že ho tahle série nějak „svhne“. Nicméně jsem zvědavá a určitě se na to budu koukat, ale TWD to zaručeně nenahradí.

štamgast

Obojí jsou hovadiny na entou.

mokrygorky

Teaser dost ubohej. Nemyslím si nic. Na TV skoro nekoukám

střevo

myslím že nebude

setapouch

Určitě. Je těžké nepřekonat takový odpad.

e1232851@trb

TAK URČITĚ 😉

a gratuluji adminovi k novému partnerovi ;) ;)

Mc Merkurion

když už tu má být reklama,tak česky,jinak je alespoň co mne se týče na dvě věci a to u reklamy ztrácí smysl…

anonym

Rodinné seriály zbožňuji všechny bez rozdílu, když zapnu bednu.

(je to bouda)

wertos1

Jasně

briketka10

Nyní by mě moc zajímalo, jestli bude
natočena osmá řada seriálu Živí Mrtví?
Sleduji ho a mám ho moc ráda.

briketka10

Velice děkuji Týmu Odpovědi.cz za to, že se podal
trestní oznámení na neodbytného, spamujícího uživatele.

Luxx

člověk tady chvilu není a hned jsou tady jakési novinky zas :)

anonym

boulak – miluji suché vtipy ny úrovni chichi…

Odpovědi.cz

Milí uživatelé, jedná se o sponzorovanou otázku našeho partnera. Zda budete na otázku odpovídat či k ní diskutovat, je na vašem uvážení. Téma se nám zdá zajímavé stejně jako tento druh propagace. Pravidla platí shodná jako u ostatních otázek. Můžete vyjádřit váš názor i pokud je negativní, ale prosíme bez uřážek, vulgarit nebo hrubého chování. Děkujeme za pochopení.

zjentek

jestli má partner v záloze podobnej „repertoár“ dotazů, tak bych ten vztah rychle utnul a vrátil se k „singl odpovědím.cz“ ;q

zjentek

..jo a ještě jsem zvědavej, kdo mi editoval mou odpověď, protože já nechtěl říct, že se tady nikdo nelaská nebo nemazlí ..já odpovídal, že nikdo nemá zájem
..však quentos, ten vám dá, až to tady všechno uvidí! ;q

gecco

Zjentku – souhlas, takovýho partnera bych taky rychle ´vyprovodil´…
;-DDD

bolak

mně se to líbí, ale za můj pozitivní ohlas k celé té věci chci naoplátku taky vkládat videa, to by pak moje otázky dostaly úplně novej rozměr..

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FavUpD_Ij­VY

briketka10

bolaku
to je nádherný, kam na to chodíš
málem jsem spadla ze židle ty malý
kravky a rozpláclý 😁

anonym

Jsem pořád sama doma a televiza je můj kamalád??jé…

redy

bolak ty krávopavouci to je děs 😁

bolak

a teď si to představ, roztažený v celý otázce 1600×1200..

anonym

Všimněte si, kdo a kdy otázku upravil! Je to nějaké divné(akosi čudné).

led

barbakan, ďakujem za preklad „akosi čudné“ :)

anonym

led, nie je zač.

annas

Dívala jsem se na profil. Nějaký uživatel kazisvět je zde od 6/2009, tj. od doby, kdy Odpovědi ještě byly v testovacím režimu. Má uzavřený profil, takže není možné se podívat, kdy reagoval.

Pro zajímavost jsem reklamu nahlásila jako reklamu. Ale během několik minut byla zpět i s plvodními reakcemi. Takže to bude zřejmě se souhlasem admina.

anonym

Nebyla zpět celá, ta moje otázka zmizla bez návratu.

annas

Ad barbakan .Nepíši o tvé otázce, ale o té reklamní. Vrátila se i se všemi diskusemi. Ještě jsem si říkala, zda nevložil novou, ale admin vrátil tu původní.

štamgast

Co to zase je?

ReHu

Jasně, že reklama. Co řešíte?
A jestli to tu bude vypadat, jako předchozí 3 týdny, tak nebude stačit reklama vpravo, reklama v otázce partnera, ať je jakkoli zajímavá ani reklama přes celý monitor.

anonym

Teď jsem na pochybách! Buď mi někdo odstranil odpověď, nebo to je tak nastavené, že by byla pouze diskuze k dané reklamě!

anonym

Viděl bych to na rušivý element. Kliknu na jinou otázku a šup, už je tam to zelené!

uccello

Kdyby ta otázka byla alespoň zajímavá. Pochybuju, že Živé mrtvé vůbec někdo sleduje. Ale když ti to platí, tak proč ne.

Löwe

Dívám se na twd.

gecco

Jo jo – taky mne zajímá, co je „otázka partnera“…
Reklama???

Quimby

Zas tak mi to nevadí, je to celkem neagresivní reklama. Zároveň je to celkem originální, mnohem lepší než reklamy přes celou stránku, který začnou přehrávat video.

anonym

Gecco, vypadá to tak. Nebo že by… spamer?

cochee

Jasněže reklama. Jak by mohl spammer udělat reklamní banner s nápisem „Otázka partnera?“

gecco

😉
Jasně – ale vzhledem k tomu, že je zařazena ´stále´ jako první, su zvědavej, jak bude stránka Odpovědí vypadat, až jich tu bude víc…
;-DD

talka

Souhlas s gecco.

talka

Já taky!!!

ReHu

Třeba 1. stránka budou sponzorované dotazy a až na dalších budou běžné otázky 😁 😁 😁

gecco

ReHu – až se budu chtít zeptat, zaplatím…
😉

anonym

cochee, dnes jde udělat vše, ale přikláním se k reklamě.