Co si myslíte?

Tak jinak. Potkali jste někdy někoho-dejme tomu třicátníka(ni­ci),který byl,je starý(á)?
P.S. Podle reakce dagry-určitě není na odpis.

Odpovědi
Jakub

V blízkém sousedství bydlí dvě ženy, Jedna babička a druhá maminka, Obě denně doprovázejí děti na autobus do školy. Když stojí vedle sebe, nerozeznáte jejich věk. Jedna má 65 a druhá 38. Ten, kdo je nezná, nevěřil by , že nejsou spolužačky. Člověk je tak mladý(nebo starý), jak se cítí.