annas

Co si myslíte?

Jsou menhiry a další megalitické stavby posvátné? Zprostředkují styk s Přírodou a Vesmírem?
Je důležité se jimi i v současnosti zabývat?
Setkali jste se s některými?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Měla jsem možnost navštívit Carnac a okolí. Ale protože jsem od přírody člověk nedůvěřivý, co si nemůžu ohmatat, tomu nevěřím, tak jediné co na mě působilo, tak jejich výška, majestátnost… ale zelené mužíčky to ve mně neevokovalo.

Další odpovědi
mosoj

Kdysi jsem četl knihu od jedné německé autorky ( vědeckého pracovníka ) která zkoumala fotonovou kamerou energii křišťálových lebek ( kamera prokazatelně zaznamenávala změny energetického pole lebky na různé podněty a umístění).
Mimo jiné zkoušela i umístění lebek na menhirech u kterých také indikovala energetické pole fotonů. Křišťálová lebka působila jako mohutný zesilovač tohoto pole.
A včíl co s tím ? No přeci zkoumat dál.
Já jsem pro.

Kniha je od Karin Tag „Mystérium křišťálových lebek“
(Mayské proroctví o křišťálových lebkách.)

BEAES

Já jsem se s žádnou nesetkala, přesto si myslím, že jsou plné energie a možná jsou i posvátné.