mosoj

Co si myslí slepice když ji honí kohout po dvoře ?

Doplňuji:
Nejenom technické vědy potřebuje člověk k životu. Humor je koření života a Češi ho uměli dobře používat. Nějak se to ale z tohoto pokřiveného světa vytrácí.

Nejlepší odpověď
anonym

Ještě jedno kolečko, aby si nemyslel, že jsem kurva!
Doplňuji:
Ad mosoj, nějak jsi opomněl zmínit, která odpověď je ta pravá!

Další odpovědi
hanulka11

Abys věděl .....dneska nic nebude
Doplňuji:
když si nevrzneš ,aspoň se proběhneš

kropitko

Dr.Axl má pravdu, já jsem myslela, že to bude tak, že si nemyslí vůbec nic, vždyť má tak malý mozeček,,,:-)

fcoop

Tak už mě konečně chyť!

lexx

jestlipak má na alimenty ?

anonym

Dela jen drahoty. Jako vetsina zenskej. Jen ja to mam obracene : Nahanim kohouty a … porad nic !! ;-(
P.S. Mosoj , ja vas mam za strasne chytreho cloveka , ale zaroven za hrozneho brucouna. Tak to dnes asi prohodim ! 🙂 -iv-

mosoj

  • iv- : To dělá ten medvěd. Docela dobré vysvělení nedávné otázky jestli „Zdání klame“.

anonym

🙂 -iv-

mosoj

Samozřejmě ta která má nejvíce palců. Ta má také palec ode mě. Já ho dával když bylo mále odpovědí a nedošlo mně že to zanikne.

mosoj

Takže teď už ho mají všechny odpovědi ale já to znám jako dr. Axl.