Avatar uživatele
anonym

Co si myslí kuřák o nekuřákovi?

V práci pozoruji, že kuřáci na nekuřáky pohlížejí jako na nemoderní. Z 25 lidí v mém úseku nekouříme 3 a kuřák mi říká, proč taky nekouřím, když budu kouřit, tak nemusím v tu chvíli dělat, nebo že kouření je jeho jediná radost. Můžu stát s nimi venku, nic nedělat, plkat a nakonec si podestlat hozením vajglu na zem, s tím že to uklízeč zamete a pro příští kouřovku, která bude cca. za hodinu.

Jen doplním, že tím úsekem myslím v zaměstnání, proto také píši nic nedělat 🙂

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, marci1, Rokio před 2872 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

To nevím že by kuřákovi vadilo, že někdo nekouří. Spíš opačně.

Kouření už fakt není moderní, ale to mi neva 🙂

Doplňuji: Stejně se nedá nikde kouřit. Tak na naší verandě, kde široko daleko nikdo není, si klíďo cigárko dám.
A každej mi může:-)

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To je snad každého věc. Jsem kuřák a nemám nic proti nekuřákům. Pokud bych to měl hodnotit, tak nekuřáci mají zřejmě více rozumu. Nevraživost občas cítím spíš od nekuřáků.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?redy, ivzez Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nemoderní? Včil se razí: moderní je nekouřit. Takové ty kuřácké plky neuznávám. Já nekuřákům celkem závidím a ty, co přestali kouřit, přímo obdivuju. Ke všem se snažím být ohleduplný, takže si báním jenom sám doma, do hospody nechodím.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Mám pocit, že jsme pro ně obtížný hmyz. Nechápou, jak nám ty jejich jedy můžou vadit. Dokonce se – považte – cítí kvůli nám diskriminováni, když si už nemohou zapálit, kdekoliv se jim zlíbí. Ale že vypouštěním těch jedů diskriminují oni nás a v podstatě nás nutí pasivně kouřit, což je ještě stokrát horší, to je asi v pořádku… bych blil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Myslim si, ze kurak si o nekurakovi mysli jedine to, ze mu tak muze jen polibit ..
Vy mate jedine plus, ze nekourite a muze Vam byt jedno, co si o Vas kuraci mysli. Jen doufam, ze pauzu v praci nemusite travit spolecne v jedne mistnosti s kuraky. To snad uz dnes ani neexistuje. Jinak moje babicka hulila jen do 64, tatka jen do 65 a mamka jen do 58. Teta jen do 35. A sestra jen do 45. Byla to nejlepsi babicka, nejlepsi rodice, super sestra. Jen ja nikdy nezacala a jsem za to rada. A nikdo me nepresvedci. Kdyz jsem byla holka, tatka mi rikal, pockej, az bude starsi, tak Ti to pripomenu, kdyz jsem mela nejakou pripomnku, ze kouri. Ale nikdy mi to pripomenout nemusel. Jsem rada, ze dycham cisty vzduch.

Upravil/a: yuko

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
jiriii

Těžko říci, asi dost záleží zda to je odnaučený kuřák nebo zapřísáhlý nekuřák, já jsem ,,odnaučený" kuřák a musím říct že někdy si říkám kéž by si tu krabičku stratil a já jí našel 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

To bohužel nevím, ale jako nekuřačka mám pocit, že kuřáci i nekuřáci se cítí být „diskriminovaní“. Kuřáci tím, že by si v restauraci nemohli zapálit a nekuřáci tím, že pokud navštíví restauraci, museli by dýchat cigaretový kouř. Jsem zvědavá jak to vlastně nakonec dopadne. V Rusku prý chystají zákaz kouření pro občany narozené po roce 2015. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Odpovím s humorem: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1­.0-9/13427769_12­13676735322754_129584596­0776146350_n.jpg?oh=78d1­4a19bc72135ddc915357c232­3720&oe=57C72ABC

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

O neuřácích si nemyslím nic.....
Své oeníze „nevyhazují“ své peníze za nákup cigaret, utratí je jinak nebo je ušetří 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GM

barbakan – to je super, kdepak takovou kuřáckou zónu mají?

před 2871 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

GM, já nevím. 😁

před 2871 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

A takové ty nedávné snahy zakázat všem kuřákům vstup do hospod, to ti jako diskriminace nepříjde? To je jako zákaz vstupu negrům! Přece existují řešení, kdy kuřák neobtěžuje – kuřácké hospody, oddělené místnosti atd. Já osobně kuřák jsem, ale nikoho tím neobtěžuju.

před 2872 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Vidíte? Quentos ztichnul, páč nemá další argumenty. Jeho dosavadní chápu, ale jsou příliš nenávitné, než aby byly objektivní. Sorry.

před 2871 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ratava

Prominte, ale nebyla snaha zakazat kurakum vstup do hospody, ale v hospode kourit…

před 2872 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, to je pravda, ale ve výsledku je to totéž. Do nekuřácké hospody, nebo restaurace bych v životě nepáchnul.

před 2871 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ratava

…mě, i jako kuřákovi, to přijde hodně rozdílné… nebo alespoň vnímám rozdíl jestli někam smím a nesmím ve výsledku rozdílně…

před 2871 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Zaujalo mě slovo nepáchnul. :D :D

před 2871 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ano, to slovo bylo použito záměrně. Stejně tak jako manažer kuřácké restaurace bych si tam nepouštěl navoněné buzny 🙂

před 2871 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek