Avatar uživatele
kajda

Co si myslí kluci o stálých rovnatkach?

Měla bych je v blízké dostat… a dost by mně to zajímalo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

holky, které se mi líbily bez rovnátek, se mi s rovnátky líbit nepřestaly. A myslím, že nejsem v tomto mezi kluky žádná výjimka. Obdiv k holce se zakládá na více věcech než jen na vzhledu.
Vzpomeňte si třeba na Ewu Farnou. Ztratila své mužské fanoušky od té doby, co má rovnátka? Ani náhodou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Já si o nich myslím, že to jsou stálá rovnátka k napravení chrupu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

že se chceš zřejmě líbit , proto je nosíš -abys měla pěkné zuby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

nic leseni pro mravence mi nevadi jak rika hanulka11 je to docasne a plni to ucel aspon nebudes pizizubka az budes starsi a to je prece podstatne no ne?…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Blbí kluci, kteří je nemají je odsuzují a budou se Ti vysmívat, připrav se na to, ať máš na jejich kecy pohotovou odpověď.
A ti inteligentnější kluci ocení, že myslíš na to, abys i v budoucnosti byla hezká. Rovnátka jim nebudou vadit, bude se jim líbit Tvůj úsměv a budou se těšit na ten o něco hezčí úsměv, už bez rovnátek, s krásnými rovnými zoubky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

coby, docela to bolí a odírá to kůžu v puse-to si myslím já, jakožto kluk, protože rovnátka mám. Většina lidí to ale ani nepozná, že je nosíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

Zatím tady nikdo asi neodpověděl tak, jak si zřejmě pisatelka přála. Rovnátka zkrátka zvýrazní zuby – tj. zejména úsměv, no někdo zuby cení jen tak, to je hloupé. No a kdo se usmívá škaredě, ten bude s rovnátkama vypadat škaredě, kdo se usmívá hezky, ten vypadá lépe. Na někom rovnátka vypadají hrozně sexy!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Že si asi rovnáš zuby.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek