kajda

Co si myslí kluci o stálých rovnatkach?

Měla bych je v blízké dostat… a dost by mně to zajímalo

Nejlepší odpověď
quentos

holky, které se mi líbily bez rovnátek, se mi s rovnátky líbit nepřestaly. A myslím, že nejsem v tomto mezi kluky žádná výjimka. Obdiv k holce se zakládá na více věcech než jen na vzhledu.
Vzpomeňte si třeba na Ewu Farnou. Ztratila své mužské fanoušky od té doby, co má rovnátka? Ani náhodou.

Další odpovědi
Drap

Já si o nich myslím, že to jsou stálá rovnátka k napravení chrupu.

hanulka11

že se chceš zřejmě líbit , proto je nosíš -abys měla pěkné zuby

badisko

nic leseni pro mravence mi nevadi jak rika hanulka11 je to docasne a plni to ucel aspon nebudes pizizubka az budes starsi a to je prece podstatne no ne?…

radce

Blbí kluci, kteří je nemají je odsuzují a budou se Ti vysmívat, připrav se na to, ať máš na jejich kecy pohotovou odpověď.
A ti inteligentnější kluci ocení, že myslíš na to, abys i v budoucnosti byla hezká. Rovnátka jim nebudou vadit, bude se jim líbit Tvůj úsměv a budou se těšit na ten o něco hezčí úsměv, už bez rovnátek, s krásnými rovnými zoubky!

huxa

coby, docela to bolí a odírá to kůžu v puse-to si myslím já, jakožto kluk, protože rovnátka mám. Většina lidí to ale ani nepozná, že je nosíš.

Fyzik

Zatím tady nikdo asi neodpověděl tak, jak si zřejmě pisatelka přála. Rovnátka zkrátka zvýrazní zuby – tj. zejména úsměv, no někdo zuby cení jen tak, to je hloupé. No a kdo se usmívá škaredě, ten bude s rovnátkama vypadat škaredě, kdo se usmívá hezky, ten vypadá lépe. Na někom rovnátka vypadají hrozně sexy!

franku

Že si asi rovnáš zuby.