Pokročilý

Co si myslí kluci o stálých rovnatkach?

Měla bych je v blízké dostat... a dost by mně to zajímalo

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

holky, které se mi líbily bez rovnátek, se mi s rovnátky líbit nepřestaly. A myslím, že nejsem v tomto mezi kluky žádná výjimka. Obdiv k holce se zakládá na více věcech než jen na vzhledu.
Vzpomeňte si třeba na Ewu Farnou. Ztratila své mužské fanoušky od té doby, co má rovnátka? Ani náhodou.

Další odpovědi:

Zlatý

Já si o nich myslím, že to jsou stálá rovnátka k napravení chrupu.

Zlatý

že se chceš zřejmě líbit , proto je nosíš -abys měla pěkné zuby

Zlatý

nic leseni pro mravence mi nevadi jak rika hanulka11 je to docasne a plni to ucel aspon nebudes pizizubka az budes starsi a to je prece podstatne no ne?...

Bronzový

Blbí kluci, kteří je nemají je odsuzují a budou se Ti vysmívat, připrav se na to, ať máš na jejich kecy pohotovou odpověď.
A ti inteligentnější kluci ocení, že myslíš na to, abys i v budoucnosti byla hezká. Rovnátka jim nebudou vadit, bude se jim líbit Tvůj úsměv a budou se těšit na ten o něco hezčí úsměv, už bez rovnátek, s krásnými rovnými zoubky!

Stříbrný

coby, docela to bolí a odírá to kůžu v puse-to si myslím já, jakožto kluk, protože rovnátka mám. Většina lidí to ale ani nepozná, že je nosíš.

Bronzový

Zatím tady nikdo asi neodpověděl tak, jak si zřejmě pisatelka přála. Rovnátka zkrátka zvýrazní zuby - tj. zejména úsměv, no někdo zuby cení jen tak, to je hloupé. No a kdo se usmívá škaredě, ten bude s rovnátkama vypadat škaredě, kdo se usmívá hezky, ten vypadá lépe. Na někom rovnátka vypadají hrozně sexy!

Bronzový

Že si asi rovnáš zuby.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.