Hamon

Co si myslet o takovémto fanouškovi-vlastenci?

Dnes jsem viděl auto s vlajkami na zrcátkách – obráceně. Modrý klín vpravo a červená nahoře…

Nejlepší odpověď
anonym

Už to ´ovlajkovávání´ aut mi přijde uhozené – ale ´tohle´ musel být extrémní pitoma.
😉

Další odpovědi
Beer4Real

Je to Satanista maskující se za čecha!

anonym

A víš, že mi to je fuk?

panxnotdead

A co jako? Máme se zbláznit?

Hamon

Vím, že otázka postrádá jakoukoli hodnotu, ale prostě jsem se musel podělit o zážitek :)

zzzzz

I zážitek má hodnotu 🙂 kdyby jste tu psali jen hodnotné otázky, tak sem nechodím ☹