Avatar uživatele
jjj123456789

Co si myslet o národu, který dal světu Hitlera, Fritzla a Conchitu Wurst?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 3513 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Jedinec v jakémkéliv národu neznamená nic důležitého pro charakteristiku celého národa!
Proto neumím asi na takovou otázku odpovědět tak, jak očekáváš ☹

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Národ který dal světu např. tato jména : Einstein, Mann, Rontgen, Wagner, Strauss, Beethoven, Bach, Goethe a mnoho dalších ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Nedávno devadesátiletý tchán vzpomínal na dobu za II. světové války. Byl totálně nasazen poblíž Drážďan a protože ovládal němčinu pracoval v táboře téměř tři roky jako provianťák. Byl modrooký blonďák a možná i proto jej jeho šéf /válečný invalida/ občas zval k nim do rodiny nebo na nedělní oběd. Děda také vzpomenul na svoji tajnou zdejší lásku /dceru hostinského/ a hovor pak k mému překvapení uzavřel konsatováním, že se tam vlastně měl lépe než bylo později za komunistů. Ještě doplnil, že Němci jsou něco jako naši bratři inteligentní, pořádkumilovní a dodnes nechápe jak se tak snadno nechali zblbnou Hitlerem.
Pokud jde o mne, tak já germány moc nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fienir

V každém národě najdeš pár pošuků, např. USA: Truman, Lanza, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

je to stejně vážný, jako web, kterej dal světu mě, tebe a Agnetu4Real

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

http://www.spor­t.cz/fotbal/li­ga-mistru/clanek/599290-nejdriv-hitler-pak-fritzl-a-ted-red-bull-salzburg-napsal-svedsky-list-a-urazil-cele-rakousko.html

Když už takhle hloupě provokuješ, tak buď alespoň originální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Co si myslet o národu, který dal světu Zjentka, Agnetu, Petru15?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

zjentek >>> s tím(B4R)mne nemůžeš srovnávat, on je světoznámý troll…:DDD, který tu ještě nepodal žádnou pěknou informaci – na rozdíl ode mne:DDD

před 3513 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Beer4Real >>> jsem ráda, že mne stále připomínáš, ještě bys mne mohl citovat :DDD- tedy častěji napsat „Agneta napsala…“, nebo "Agneta myslí…"atd:DDD

před 3513 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jjj123456789

B4R radí mnohem lépe než ty, primitivní antikřesťanka.

před 3512 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

jjj >>> tak ti děkuji za tu růži…a co kdyby jsi taky podával odpovědi? Dáváš jen hloupé otázky. Antikřesťanka – to ano, souhlasím…ale proč primitivní? A teď jsi s latinou na konci, viď?

před 3512 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek