Avatar uživatele
anonym

Co si myslet o člověku, který při rozhovoru uhýbá zrakem a nedívá se přímo do očí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gagaga, Agneta, gecco, anonym před 3342 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

O takovém člověku se říká, že asi nemluví pravdu, nebo se stydí, nebo je mu rozhovor nepříjemný. Pokud se tak chová s každým, je to v jeho povaze a patrně mu oční kontkakt vadí. Když se tak chová jen s někým, možná nechce komunikovat a dává to tímto způsobem najevo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Je to lhář, podvodník a příp. zločinec :DD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Putin

To je přesně můj případ. Když se mnou někdo mluví a já se mu dívám do očí, tak se mi špatně soustředí na to, o čem mluvíme a hůře se přemýšlí. A ne, lhář nejsem ☹
Doplňuji:
Mimochodem, pokud jste někdo viděl film „Čistá duše“, který je o Johnu F. Nashovi, který měl jistý druh schizofrenie, tak on taky vždy uhýbal očima 🙂

Upravil/a: Putin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Podle okolností…
😉

  • bojí se, je vystrašený něčím ´okolo´ (hledá/hlídá zdroj nebezpečí a nebo hledá, kudy by utek´)
  • je roztěkaný, myslí kromě hovoru na leccos dalšího
  • stydí se za probírané skutečnosti (či se bojí následků rozhovoru)
  • nemluví pravdu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Že je mu oční kontakt nepříjemný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mokrygorky

No já tenhle problém mám. A určitě nelžu a nejsem zloděj :D
Prostě je to má povaha. Ale to je podle člověka :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

Že lže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když s ním budeš mluvit 5 minut,tak se ti určitě nebude do očí dívat během diskuse žádný člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když to dělám já,tak se nad tím pozastaví a začnu přemýšlet nad tím s kým,že to mluvím,kde je problém,proč tak reaguji vůči dotyčnému a vůbec kde je celkový zádrhell.
Doplňuji:
Co je pravda?Poslušně a bez řečí se přidat k názoru většiny anebo si prosazovat svou až do samé krajnosti?Proč se neustále něco mění a starý stromek se těžko ohýbá?Co jsou to „kořeny“?Kdo jsem a co chci?Vyplatí se ni to nebo to je nesmyslná „sebevražda“?Mám tomu nechat volný průběh?Vytáhnu z toho jen to co mě oslovuje a zbytek je asi jen o toleranci AVE FUCKING!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Lže, stydí se, nevěří si…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
citruskus

Nejlepší odpověd je: Lže:-)
Nebo aspoň se totak říká:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slecna 007

Syn je autista. Do očí se dívá minimálně a jen osobám, které dobře zná a věří jim. Řekl mi, že je mu tak nepříjemné se dívat lidem do očí, až ho to bolí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek