štamgast

Co si mylíte o vyvrácení Einsteinovy Teorie relativity?

Podle mě je to vědecká senzace.
Doplňuji:
Pardon, myslíte, překlep.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

To všechno je jenom novinářský blábol. O neutrinech a jejich vlastnostech, včetně nadsvětelné rychlosti jejich pohybu, jsme se učili už před čtyřiceti lety. A to českému školství trvalo určitě několik desetiletí, než se vůbec osmělilo tyto poznatky tehdejší vědy akceptovat, zveřejnit a zpřístupnit.
Senzace se zkrátka nekoná.

Další odpovědi
mosoj

A kdo ji vyvrátil ?

jendahun

Paráda a krása.Už se nemůžu dočkat,až vlezu do telefonní budky,tam mě rozloží na neutrina a nadsvětelnou rychlostí se teleportuji na druhý konec galaxie,kde mě zase složí.To bude cestování.
Už se nemůžu dočkat,až zase někdo vykoumá,že nejmenší částice hmoty mají svojí paměť a že po smrti se transformuji v něco rozumnějšího,než je člověk a že to potvrdí reinkarnaci.
Jinak je to bomba zpráva.

Drap

To se stává poměrně často, že nové poznání překoná to minulé. A nejen v různých vědeckých oborech, ale i v běžném životě. Zkrátka pořád je ještě co objevovat a čemu se učit

Alesh

Tak nepochybně by to senzace byla, otázkou je, jestli je to teď už jistý.
Na druhou stranu by to zas nebylo nic tak neobvyklého, teorie vznikají, nějakou dobu platí a pak zas třeba někdo přijde s něčím novým, co tu předchozí teorii buďto popře nebo rozšíří, doplní. Totéž by se dalo říct o Einsteinovy teorii ve vztahu k Newtonovské fyzice.

Ella

že Sheldon by to jen tak nerozdýchal :D

lexx

Jde o tu nadsvětelnou rychlost určitých elementárních částic (neutrín) ? Pouhá chyba, nepřesnost měření. Mediální bublina brzo zplaskne, bude zapomenutá. Za týden.

tuCZek

:o)

http://www.you­tube.com/watch?v=cJVil­vL1poM