Co si může dovolit revizor při kontrolním nákupu vůči prodavačce?

Může revizor vyvolat scénu u pokladny při kontrolním nákupu a tvrdit prodavačce, že nová igelitová taška, kterou má zavěšenou na nákupním vozíku je jeho, i když jde o kontrolní nákup a prodavačka musí odhalit veškeré schované zboží ve vozíku? Prosím odpovězte co nejdřív...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Revizor to tvrdit může.
A nevím, dost dobře, jak má prodavačka odhalovat ve vozíku veškeré schované zboží.
Pokud se zboží pokládá z vozíku na pás, pak přece zůstane prázdný. Kam tedy zboží utajované ukrýt?
A o kontrolu tašek a batohů prodavačka múže požádat, ale pokud mám správné info, tak na kontrole trvat nemůže. Pak asi volat ochranku...nebo nevím. Nekradu, tak podrobnosti nezjišťuju.
Pokladní sice někdy o nahlédnutí žádají, prý mají takto nařízeno, ale jen letmo juknou a je to OK.

Další odpovědi:

Zlatý

Moje sestrenice pracoje v pokladne OBI,a kdyz mi vypravela,ceho vseho jsou nekteri zakaznici schopni,neverila jsem vlastnim usim.
Treba jak je nutne zkontrolovat celou krabici zbozi,protoze ve stejne krabici se nabizi neco podobneho,jen v jine cene(mluvila tehdy o nejakem oleji nevim do ceho) a pokud by nakupujicim byl kontrolor a ona by zbozi nezkontrolovala,dostala by pokutu.Tak by to mela delat u kazdeho,lide jsou velice vynalezavi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.