Co si může dovolit revizor při kontrolním nákupu vůči prodavačce?

Může revizor vyvolat scénu u pokladny při kontrolním nákupu a tvrdit prodavačce, že nová igelitová taška, kterou má zavěšenou na nákupním vozíku je jeho, i když jde o kontrolní nákup a prodavačka musí odhalit veškeré schované zboží ve vozíku? Prosím odpovězte co nejdřív…

Nejlepší odpověď
ReHu

Revizor to tvrdit může.
A nevím, dost dobře, jak má prodavačka odhalovat ve vozíku veškeré schované zboží.
Pokud se zboží pokládá z vozíku na pás, pak přece zůstane prázdný. Kam tedy zboží utajované ukrýt?
A o kontrolu tašek a batohů prodavačka múže požádat, ale pokud mám správné info, tak na kontrole trvat nemůže. Pak asi volat ochranku…nebo nevím. Nekradu, tak podrobnosti nezjišťuju.
Pokladní sice někdy o nahlédnutí žádají, prý mají takto nařízeno, ale jen letmo juknou a je to OK.

Další odpovědi
iceT

Moje sestrenice pracoje v pokladne OBI,a kdyz mi vypravela,ceho vseho jsou nekteri zakaznici schopni,neverila jsem vlastnim usim.
Treba jak je nutne zkontrolovat celou krabici zbozi,protoze ve stejne krabici se nabizi neco podobneho,jen v jine cene(mluvila tehdy o nejakem oleji nevim do ceho) a pokud by nakupujicim byl kontrolor a ona by zbozi nezkontrolova­la,dostala by pokutu.Tak by to mela delat u kazdeho,lide jsou velice vynalezavi.