Co si mám vzít zítra do divadla?? :)

Prosím poraďte.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Něco svátečního a pohodlného,aby jste si vychutnal/a to divadlo.

Další odpovědi
Děda Louda

Pokud tam nejdeš pracovat, tak bych mohl z vlastní zkušenosti poradit, vezmi si vstupenku.

Babsi

Podle toho jaké divadlo.. a nepíšeš jestli je to odpolední nebo večerní představení… to hraje velikou roli.

Michal Kole

Něco v čem se budete cítit, dobře, pohodlně a nebudete v tom vypadat a cítit se jak „magor“.

franku

Nejlépe nějaké oblečení.

venkovan

Pokud jdete na úřad či do Parlamentu, tak stačí slušné oblečení.