Avatar uživatele
lukas.lukas

Co si mám vybrat.HTC Sensation, nebo Samsung Galaxy S2

Potreboval bych vedet co je lepsi, hodne lidi rika ze je to stejne, ale chtel bych slyset vase nazory, jaky by jste si vybraly a proc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4211 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Vyber si sám podle svých konkrétních požadavků na SW, výdrž, vzhled, ap. To za tebe neudělá nikdo!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

nikdy nevybírám podle značky, ale co to umí. Chci wifi, BT, pracovat s wordem, exelem, mít synchron s poštou, hlas. záznamník a schránku přímo v mobilu, přečíst pdf a pdb. V případě zcizení na dálku zablokovat SMSkou a smazat paměť telefonu, při výměně SIM karty, aby se automaticky zablokoval a protože má GPS zaslal SMS se souřadnicemi na druhý mobil (to je sice nepřesné, ale aspoň něco).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Larissa

S HTC Sensation nemám vlastní zkušenosti, ale s S2 ano. Brácha jej vlastní, nemůže být spokojenější – a to se nestává často. Potkala jsem i jiné týpky, taky byly spokojení. Ale na druhou stranu ti možná sposta lidí bude říkat, proč sis nekoupil S3 rovnou. ;)

Ale jsem jen holka, pokud diskriminuješ, že my neumíme ani pořádně najít tlačítko k zapnutí mobilu… :-p HTC má podle mě svý klady v tom, že tam jde nastavit, po jak dlouhé době se ti mobil zamkne, se Samsungem je problém, ale to hlavně dráždí ty, kteří stále někomu volají… ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek