wenda

co si mám stáhnout

co si mám stáhnout aby mi šlo spustit youtube, zkouknito, čeknito a megavideo? Strašně se to seká a nechce se to načítat

Nejlepší odpověď
Retko

Bud driver na grafickou kartu.
Nebo si koupit lepsi pocitac…

V prvnim pripade nevim co mas za kartu. Zjistis takle – das start – spustit (pokud mas XP, nevo normalne vyhledavat v 7 ne Viste) a napises DXDIAG. V Novem okne nahore prepni do zobrazeni. A je tam nazev.

Muzes skusit napsat nazev do googlu spolu s heslem „driver“. A nebo napis novy dotaz.

Ale, ted si rikam, kdyz se ti to vubec nenacita, tak mozna nejdriv skus jiny prohlizec. Poradil bych ti nejlepe Firefox, nebo Operu. Najdes na stahuj.cz

Jo, jeste mozna, ze mas pomaly pripojeni. Ale to by se nacitalo pomalu, a odpovidalo by to tem sekum jak pises. Ale ne tomu, ze se to vubec nenacita.

Svoje pripojeni muzes zjistit treba na DSL.cz a tam klikni na speedometr. Pokud mas Download tak aspon nekolik stovek tak je to dobry. Pod 100kbit/s uz je krize.

Zdroj: http://www.dsl­.cz/test-mereni-rychlosti

Další odpovědi
deny555

Nejspíš slabej počítač,chtělo by to výkonější a pak je to paráda.