fortin

Co si mám představit pod tajnou větou ‚krátká náhlá nemoc‘?

Ombudsman Otakar Motejl v neděli zemřel, … po krátké náhlé nemoci.

Nejlepší odpověď
ten který je

Může jít o infarkt.Pan Motejl byl silný kuřák.

Další odpovědi
martina1

Byl zdráv,z ničeho nic se skulil,protože dostal mrtvici nebo infarkt myocardu.Tím pádem onemocněl a mohl se vyléčit,nebo nekolik let žít s následky,nebo brzy zemřít.

Miroslavst

virus Ebola

pardón, já četl jen nadpis a už né ten dovětek. Takže jsem chápal jen tu krátkou náhlou nemoc.

anonym

DOBRÝ DEN PANE FORTINE.KRÁTKÁ NÁHLÁ NEMOC JAKO ÚPLNÝ LÉKAŘSKÝ TERMÍN NEEXISTUJE.JE­DINĚ"KRÁTKÁ NÁHLÁ NEMOC S NÁSLEDKEM SMRTI".TO ZNAMEMÁ,ŽE S NÁHLÝM ONEMOCNĚNÍM NIKDO NEPOČÍTAL A ANI S RYCHLÝM NÁSLEDKEM TOHOTO ONEMOCNĚNÍ, TO ZNAMENÁ S TAK RYCHLÝM ÚMRTÍM. NOVINÁŘI NEZNAJÍ VĚTŠINOU SPRÁVNÁ ZNĚNÍ LÉKAŘSKÝCH DIAGNOSTIK.---JE MI VELMI LÍTO ,ŽE PAN OTAKAR MOTEJL JIŽ NENÍ MEZI NÁMI,JELIKOŽ TO BYL JEDEN Z MÁLA POLITIKŮ,KTERÝ MNĚL CHARAKTER.MOŽNÁ NEBÝT TOHO NADMNĚRNÉHO KOUŘENÍ A NEUSTÁLÉHO STRESU SE TO NEMUSELO STÁT.---PŘEJI VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ,ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

pekynka

Krátká náhlá nemoc je gradací dlouhodobých potíží a negativních vlivů na člověka třeba právě to kouření. Všichni víme co všechno má na svědomí a všichni nějak předpokládáme, že zrovna nás se to netýká a pak najednou nemoc.Ale kdo z nás je úplný asketa, kdo si nechce užívat radostí života? Jsem ráda, že mám zde kolegyni, zdravím sestřičku zaj-po.

FOG

Ustknuti silne jedovatym hadem,neni uz pomoci.