Bronzový

Co si mám představit pod tajnou větou 'krátká náhlá nemoc'?

Ombudsman Otakar Motejl v neděli zemřel, ... po krátké náhlé nemoci.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Může jít o infarkt.Pan Motejl byl silný kuřák.

Další odpovědi:

Bronzový

Byl zdráv,z ničeho nic se skulil,protože dostal mrtvici nebo infarkt myocardu.Tím pádem onemocněl a mohl se vyléčit,nebo nekolik let žít s následky,nebo brzy zemřít.

Zlatý

virus Ebola
----------
pardón, já četl jen nadpis a už né ten dovětek. Takže jsem chápal jen tu krátkou náhlou nemoc.

DOBRÝ DEN PANE FORTINE.KRÁTKÁ NÁHLÁ NEMOC JAKO ÚPLNÝ LÉKAŘSKÝ TERMÍN NEEXISTUJE.JEDINĚ"KRÁTKÁ NÁHLÁ NEMOC S NÁSLEDKEM SMRTI".TO ZNAMEMÁ,ŽE S NÁHLÝM ONEMOCNĚNÍM NIKDO NEPOČÍTAL A ANI S RYCHLÝM NÁSLEDKEM TOHOTO ONEMOCNĚNÍ, TO ZNAMENÁ S TAK RYCHLÝM ÚMRTÍM. NOVINÁŘI NEZNAJÍ VĚTŠINOU SPRÁVNÁ ZNĚNÍ LÉKAŘSKÝCH DIAGNOSTIK.---JE MI VELMI LÍTO ,ŽE PAN OTAKAR MOTEJL JIŽ NENÍ MEZI NÁMI,JELIKOŽ TO BYL JEDEN Z MÁLA POLITIKŮ,KTERÝ MNĚL CHARAKTER.MOŽNÁ NEBÝT TOHO NADMNĚRNÉHO KOUŘENÍ A NEUSTÁLÉHO STRESU SE TO NEMUSELO STÁT.---PŘEJI VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ,ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

Bronzový

Krátká náhlá nemoc je gradací dlouhodobých potíží a negativních vlivů na člověka třeba právě to kouření. Všichni víme co všechno má na svědomí a všichni nějak předpokládáme, že zrovna nás se to netýká a pak najednou nemoc.Ale kdo z nás je úplný asketa, kdo si nechce užívat radostí života? Jsem ráda, že mám zde kolegyni, zdravím sestřičku zaj-po.

Bronzový

Ustknuti silne jedovatym hadem,neni uz pomoci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.