Avatar uživatele
fortin

Co si mám představit pod tajnou větou ‚krátká náhlá nemoc‘?

Ombudsman Otakar Motejl v neděli zemřel, … po krátké náhlé nemoci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym před 5052 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Může jít o infarkt.Pan Motejl byl silný kuřák.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Byl zdráv,z ničeho nic se skulil,protože dostal mrtvici nebo infarkt myocardu.Tím pádem onemocněl a mohl se vyléčit,nebo nekolik let žít s následky,nebo brzy zemřít.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

virus Ebola

pardón, já četl jen nadpis a už né ten dovětek. Takže jsem chápal jen tu krátkou náhlou nemoc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ DEN PANE FORTINE.KRÁTKÁ NÁHLÁ NEMOC JAKO ÚPLNÝ LÉKAŘSKÝ TERMÍN NEEXISTUJE.JE­DINĚ"KRÁTKÁ NÁHLÁ NEMOC S NÁSLEDKEM SMRTI".TO ZNAMEMÁ,ŽE S NÁHLÝM ONEMOCNĚNÍM NIKDO NEPOČÍTAL A ANI S RYCHLÝM NÁSLEDKEM TOHOTO ONEMOCNĚNÍ, TO ZNAMENÁ S TAK RYCHLÝM ÚMRTÍM. NOVINÁŘI NEZNAJÍ VĚTŠINOU SPRÁVNÁ ZNĚNÍ LÉKAŘSKÝCH DIAGNOSTIK.---JE MI VELMI LÍTO ,ŽE PAN OTAKAR MOTEJL JIŽ NENÍ MEZI NÁMI,JELIKOŽ TO BYL JEDEN Z MÁLA POLITIKŮ,KTERÝ MNĚL CHARAKTER.MOŽNÁ NEBÝT TOHO NADMNĚRNÉHO KOUŘENÍ A NEUSTÁLÉHO STRESU SE TO NEMUSELO STÁT.---PŘEJI VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ,ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Krátká náhlá nemoc je gradací dlouhodobých potíží a negativních vlivů na člověka třeba právě to kouření. Všichni víme co všechno má na svědomí a všichni nějak předpokládáme, že zrovna nás se to netýká a pak najednou nemoc.Ale kdo z nás je úplný asketa, kdo si nechce užívat radostí života? Jsem ráda, že mám zde kolegyni, zdravím sestřičku zaj-po.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Ustknuti silne jedovatym hadem,neni uz pomoci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek