lenule014

Co si mám představit pod slovem ‚kazisvět‘?

Mohli byste mi někdo nějak podrobněji vysvětlit slovo 'kazisvět? Co si pod tím mám představit??:)
Doplňuji:
Doplňuju,mám za domácí úkol z výtvarky nakreslit to co si pod slovem kazisvět představím. Ale u tohohle slova se mi nic nevybaví a nemám žádnou inspiraci. Nemáte někdo nějakej tip co bych mohla nakreslit?:)

Nejlepší odpověď
hanulka11

ten co vše zničí- poškodí ,zmaří

Další odpovědi
Lucijej

Ale vždyť to vůbec nemusí být člověk, já bych namalovala přes celou čtvrtku rozvášněný tornádo :o)

balca

vandal co rozbije vše co mu příjde pod ruku,i hezkou květinku :D

huxa

člověka, který podpaluje plastovou popelnici (určitě víš, kterou myslím), a nebo nakresli kazišuka