pukula

Co si mám obléct na párty?

Je to oslava uvnitř, bez rodičů, s klukama, je nám víc než 15 a bude se i tancovat, nechci vypadat jak šedá myš, ale ani jako děka… Má to být mega párty, ale bude nás tam asi 20, je to i s přenocováním… :D Můj šatník je celkem obsáhlý, ale nevím, co by se hodilo a taky rochu sexy, bude tam kluk co se mi líbí, jo a oslava nemá žádné téma..... Moc prosím o radu.. Díky
Doplňuji:
Budou se tam hrát i různé hry, takže něco, při čem mi nepůjde vidět až do žaludku… :D

Nejlepší odpověď
led

To nevyzerá ako motýliková a veľkovečerná párty.
Je to zjavne neformálna oslava, takže ústroj od teplákov až po plesové šaty… hlavne niečo na prezlečenie, pretože pri megapárty a horúčke sobotnej noci, všetko na tele zvlhne.
Šikovná a múdra „Popoluška“ v nenápadnom myšom kožušku dokáže upútať „Princa Krasomila“ viac ako „Princezná Dutohlávka“ v prekrásnej róbe
Doplňuji:
Takže kozmický, alebo potapačský skafander to zjavne nebude.
Myslím, že v šatníku sa nájde vhodná kombinácia oblečenia. Napríklad neprehľadné tričko.

Další odpovědi
brillant

Opakovaná vaše otázka. Opakování otázek je porušení kodexu uživatele.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-mam-oblect-na-party