quentos

Co si mám myslet o konci dnešního dílu Kriminálky New York?

Kdo jste to viděl, vzpomínáte – díl o životě ve virtuální realitě; vrah vzal na sebe podobu, kterou měla oběť jako avatar (říkala si „Venuše“). Díl končí honičkou, kdy Macovi „Venuše“ zmizí v jakémsi průduchu. Mám to brát jako špatný konec, že ji prostě nechytili? Nebo to bude mít pokračování? Jsem z toho trochu jelen.
Doplňuji:
bubca: dík, aspoň v tom nejsem sám ;{)= snad se najde někdo, kdo nám to vysvětlí.

Nejlepší odpověď
annas

Rovněž jsem se včera dívala na zmiňovaný seriál. Ale v průběhu sledování jsem usnula a probudila se chvíli před koncem. Pozorovala jsem honičku, ale překvapilo mě, že případ nebyl nijak vyřešen. Brala jsem to tak, že se v dalším pokračování dovím víc.
Vidím, že oba dva jste na tom stejně jako já.

Další odpovědi
anonym

Nepochopil jsem to.
Doplňuji:
To bych se divil.

Earl Sin

Myslím si, že to bude mít souvislost s tajemnými telefonáty Taylorovi ve 3:33

Nebo že se k vrahovi dostanou v některém z dalších dílů, jako to byl vrah co dělal diorámata v CSI:Las Vegas.
Doplňuji:
pro Gabilku:
Jiné řady CSI mají občas i pachatele, který se objevuje v několika dílech..

Necháme se překvapit…

Gabilka

Taky jsme se koukali a konec byl opravdu zvláštní. Přítel se mě nakonec ptal: to má pokračování? Já nevím, myslela jsem, že to nemá nějakou návaznost, nebo se pletu?