Avatar uživatele
quentos

Co si mám myslet o konci dnešního dílu Kriminálky New York?

Kdo jste to viděl, vzpomínáte – díl o životě ve virtuální realitě; vrah vzal na sebe podobu, kterou měla oběť jako avatar (říkala si „Venuše“). Díl končí honičkou, kdy Macovi „Venuše“ zmizí v jakémsi průduchu. Mám to brát jako špatný konec, že ji prostě nechytili? Nebo to bude mít pokračování? Jsem z toho trochu jelen.
Doplňuji:
bubca: dík, aspoň v tom nejsem sám ;{)= snad se najde někdo, kdo nám to vysvětlí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? mistrcsa, kupkina, anonym před 5167 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Rovněž jsem se včera dívala na zmiňovaný seriál. Ale v průběhu sledování jsem usnula a probudila se chvíli před koncem. Pozorovala jsem honičku, ale překvapilo mě, že případ nebyl nijak vyřešen. Brala jsem to tak, že se v dalším pokračování dovím víc.
Vidím, že oba dva jste na tom stejně jako já.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nepochopil jsem to.
Doplňuji:
To bych se divil.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Earl Sin

Myslím si, že to bude mít souvislost s tajemnými telefonáty Taylorovi ve 3:33

Nebo že se k vrahovi dostanou v některém z dalších dílů, jako to byl vrah co dělal diorámata v CSI:Las Vegas.
Doplňuji:
pro Gabilku:
Jiné řady CSI mají občas i pachatele, který se objevuje v několika dílech..

Necháme se překvapit…

Upravil/a: Earl Sin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabilka

Taky jsme se koukali a konec byl opravdu zvláštní. Přítel se mě nakonec ptal: to má pokračování? Já nevím, myslela jsem, že to nemá nějakou návaznost, nebo se pletu?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek