Avatar uživatele
larios22

co si mám myslet o holce

Dneska mi kamarádka o kterou jsem dlouhodobě usiloval bez úspěchu řekla, že bude lepší, když budem oba dva odtažmo a že se už prostě nebudem bavit tak, jako předtím protože mi nechce ublížit.. mám se na to vykašlat a přizpůsobit se jí jak to chce ona a počkat až se ozve se slovy že ji chybí naše staré přátelství?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3804 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Mysli si co chceš, ale myslím, že by bylo moudré respektovat její přání.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reezo

Rozhodni se podle sebe, ale podle mého názoru je to tady v pase, Nejlépe uděláš, když jí napíšeš " OK " a vypustíš jí z hlavy. Časem se třeba ozve, ale do té doby, bych dělal mrtvého brouka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
KamaradkaEL

Taky si myslím, že by ses měl řídit tím, co ti řekla… Podle mě to myslí dobře a nechce tě zranit 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Jenže ona se neozve, protože ví že to z tvojí strany opravdový přátelství nebylo, že za tím bylo něco víc a že nikdy nebudeš chtít být pouze její kamarád. Že se budeš držet v její blízkosti jen proto, že budeš doufat že změní názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Boláček opět naprosto vystihl můj názor.

Přátelství mezi mužem a ženou je téměř v jakémkoli věku složité. My ženy naivně doufáme v přátelství, avšak mnoha ženám lichotí zájem kamarádů. Pokud k nim ovšem necítí to samé, tak to obvykle netrvá příliš dlouhodobě. Ví, že i kdybyste už opravdu byli jen „přáteli“, že by přetrvávala nějaká tvá touha, či zklamání z toho, že tě odmítla a i to se na „přátelství“ podepíše.

To, že se chce distancovat je jasné odmítnutí tvé snahy, nic víc, nic míň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kostk@

Nejdriv ji respektuj , ale pokud pomalu ti bude naznačovat ze to chce zas změnit ..
Kazda holka je jina… Nake bude chytit abys ji postuchoval a náka zas abys to nechal na ni …

No jo no… Ale je to na tobě :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek