larios22

co si mám myslet o holce

Dneska mi kamarádka o kterou jsem dlouhodobě usiloval bez úspěchu řekla, že bude lepší, když budem oba dva odtažmo a že se už prostě nebudem bavit tak, jako předtím protože mi nechce ublížit.. mám se na to vykašlat a přizpůsobit se jí jak to chce ona a počkat až se ozve se slovy že ji chybí naše staré přátelství?

Nejlepší odpověď
Drap

Mysli si co chceš, ale myslím, že by bylo moudré respektovat její přání.

Další odpovědi
Reezo

Rozhodni se podle sebe, ale podle mého názoru je to tady v pase, Nejlépe uděláš, když jí napíšeš " OK " a vypustíš jí z hlavy. Časem se třeba ozve, ale do té doby, bych dělal mrtvého brouka.

KamaradkaEL

Taky si myslím, že by ses měl řídit tím, co ti řekla… Podle mě to myslí dobře a nechce tě zranit 🙂

bolak

Jenže ona se neozve, protože ví že to z tvojí strany opravdový přátelství nebylo, že za tím bylo něco víc a že nikdy nebudeš chtít být pouze její kamarád. Že se budeš držet v její blízkosti jen proto, že budeš doufat že změní názor.

WeeBear

Boláček opět naprosto vystihl můj názor.

Přátelství mezi mužem a ženou je téměř v jakémkoli věku složité. My ženy naivně doufáme v přátelství, avšak mnoha ženám lichotí zájem kamarádů. Pokud k nim ovšem necítí to samé, tak to obvykle netrvá příliš dlouhodobě. Ví, že i kdybyste už opravdu byli jen „přáteli“, že by přetrvávala nějaká tvá touha, či zklamání z toho, že tě odmítla a i to se na „přátelství“ podepíše.

To, že se chce distancovat je jasné odmítnutí tvé snahy, nic víc, nic míň.

Kostk@

Nejdriv ji respektuj , ale pokud pomalu ti bude naznačovat ze to chce zas změnit ..
Kazda holka je jina… Nake bude chytit abys ji postuchoval a náka zas abys to nechal na ni …

No jo no… Ale je to na tobě :D